Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy kicsit túlzásba vitt...

Egy kicsit túlzásba vitt vízipipázás miatt lehet epilepsziás rohamot kapni úgy, hogy azelőtt még nem volt? Vagy csak sima szén-monoxid mérgezés volt ez?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egyik este összeültünk páran beszélgetni és a vízipipa is előkerült. Nagyrészt nálam volt és folyamatosan szívtam, nem is figyeltem,hogy mióta, annyira eldumáltuk az időt. Körülbelül egy óra/másfél óra után kezdett rossz lenni a közérzetem és erős hányinger tört rám, ezért búcsút intve a társaságnak úgy döntöttem,hogy inkább elmegyek aludni. Mikor megindultam a lakás felé annyira nem tudtam egyenesen járni,mintha alkoholt fogyasztottam volna. Innen már annyira nincs meg a történet,mert kiesett,csak részletekben emlékszem és a többiek mesélték. Többször el is estem,mikor beértem a lakásba összeestem és rázkódtam a földön. Miután megint tiszta lett a tudatom hányingerem volt és a fejem majd szét ment.

2017. jan. 8. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Egy teljes vízipipa használattal - 20-tól 80 percig tartó pipázás, 50-től 200 pöfékeléssel - annyi füst és szén-monoxid jut be a szervezetbe, mint száz cigaretta elszívásával.

Valószínűleg a túlzott nikotinbevitel na és a szénmonoxid tette ezt veled. Azt hiszem szerencsésnek mondhatod magad, hogy megúsztad.

Javasolnám, menj el azért egy kontroll vizsgálatra, ahol elmondod, hogy mi történt pontosan.

2017. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2017. jan. 8. 22:23
 3/4 anonim válasza:
És stressz miatt szerintetek történhet ugyanez?
2017. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A stressz főképp előhozhatja, még a magas idegállapot után egy héttel is, ha még kattogsz a dolgon, és nem tetted magadban helyre.
2017. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!