Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért leszek rosszul a cigitől?

Miért leszek rosszul a cigitől?

Figyelt kérdés
Már elég sok cigit elszívtam,aztán egy ideig egyáltalán semmit,mert rászokni hála az égnek nem tudok,csak akkor szívok ha valakivel ketten chillelunk valahol.Mostanában egy szál cigi után olyan,mintha elszivtam volna egy Joe-t thc nelkul,es beallnek mintha fu lenne( tehat mintha csak a cdb hatna,szoval szedulo mint allat).Mitől lehet ez? Gondolkodtam az oxigénmennyiségen hogy azért lehet mert túl gyorsan elszívom és nem kapok eléget,de akkor is ez van ha lassan szívom. Djarum szegfűszeget,meg hosszú aranx marlborot szoktam ,mást nem. Igazából ennek csak örülök mert mégkevesebbet szívok de azért érdekelne hogy mégis mitől van. Köszönöm! 19/F

2017. jan. 22. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert ritkán szívsz cigit. Jobb is ha rosszul vagy tőle, legalább nem szoksz rá.
2017. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szervezeted tiltakozik ellene.
2017. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam,es ennek en is orulok,mert igy tenyleg nem lehet raszokni :D
2017. jan. 23. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én 6 évig dohányoztam (napi 10-12 szál) de tavaly már én is szédültem tőle,pedig a leggyengébbet szívtam,és a vége fele már délután gyújtottam rá elsőnek... le is tettem..és egyetértek az előző hozzászólóval...valószínű tiltakozik ellene minden porcikád :)
2017. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából tökre örülök :D

2017. jan. 25. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!