Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nemzeti dohányboltban vettem...

Nemzeti dohányboltban vettem ego ecigit, hálózati adaptert viszont nem kaptam hozzá. Ha bedugom a számítógépbe az usb töltővel abból lehet gond?

Figyelt kérdés

Az akku töltésre gondolok. Amúgy ez egy kezdő készlet lenne, csak hiányos sajna.

Remélem a számítógépes töltés működik, de kérlek mondjátok meg, hogy abból lehet-e gond? Vagy ha az nem jó, akkor dughatom bármilyen mobilfeltöltésre alkalmas hálózati adapterbe?


2017. febr. 13. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi,adaptert nem tartalmaznak az ilyen szettek,azt külön kell megvenni,ha úgy akarod tölteni.A számítógépes töltés meg nem árt neki semmit,az is csak egy feltöltési mód.


Egyébként bármilyen usb adatkábellel tudod tölteni,nem kell feltétlen a "gyári",amit hozzá adtak. Mobilos hálózati adapterrel is töltheted persze,én is szoktam néha,ha nem találom a rendes töltőjét

2017. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi egyszer tölteném az akkut mikor nem cigizek vagyis éjszaka. Az gáz, ha egész éjszaka reggel felkelésig be van dugva az usb töltőre? Ebből sincs gond nem árt az akkunak a "túltöltés"?
2017. febr. 13. 21:30
 3/5 Lipton. ***** válasza:

Nem tud túltöltődni, rajtahagyhatod éjszakára is a töltőn, ha teljesen feltöltődött, akkor kikapcsol, és nem tölt tovább!

Viszont jobb, ha egy minőségi adapterrel töltöd, sokkal megbízhatóbb, mint egy pár száz forintos.

2017. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a telóm adapterével töltöm.(iphonehoz) de bármilyen jó. És igen nem árt ha rajta van,mert ha feltöltődik kikapcsol
2017. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostanában már szinte semmihez nem adnak csak telefonhoz...
2017. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!