Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg ilyen könnyem kiadják...

Tényleg ilyen könnyem kiadják a cigit a dohányboltba? (Kiskorúnak)

Figyelt kérdés
Sok ismerőstől hallottam hogy 5-ből 3 helyen kiadják a cigit kiskorúnak, nem kérnek személyit. Tényleg ìgy van? Én azt hittem szigorúbban veszik..
2017. febr. 14. 17:16
 1/3 Trevor. ***** válasza:
Fontosabb a bevétel nekik, így kiadják sok helyen. Saját tapasztalatom nincs, se 18 alatt, se most 18 fölött nem voltam dohányboltban, mert nem dohányzok.
2017. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én 19 éves vagyok de sokan 15 nek néznek.

Azokba a dohány boltokba ahol fiatal csajszi van kiszokták adni szeméi elkérése nélkül is.

2017. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eddig kb 3 dohányboltban voltam és mindenhol kiadták, pár ismerősöm nem mer bemenni, ezért beküldenek engem, mert én állítólag egy kicsit idősebbnek nézek ki, mint amennyi vagyok.

Határozottan bemész és kéred amit szeretnél. De nehogy csókolommal köszönj, mert a boltos kiröhög és kizavar.

16/

2017. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!