Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet neki baja?

Lehet neki baja?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom látott a neten mostanában valami "hamis cigaretta" videót. Az a lényeg hogy papírba vattát rak és azt meggyújtsa. A videóban a srác csak belefúj,viszont a haverom szív is bele,de nem tüdőzi le hanem beszívja és már fújja is ki. Ki próbálta fűszerekkel is. Nem tudom leállítani bár napi 1-2x "gyújt" rá azt mondta. Kíváncsi lennék hogy ha a vattát vagy valamilyen fűszerbe beleszív de nem tüdőzi le hanem egyből kifújja tehát nem tartja bent a szájába 1-2 másodpercnél tovább akkor lehet valami baja?

2017. febr. 18. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem próbálnám ki.Alapból hogy a vattát amikor fehérítik ki azok a vegyszerek már égése közben is eléggé káros.
2017. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem. És a fűszerekkel mi a helyzet?
2017. febr. 18. 12:05
 3/12 anonim ***** válasza:

"Lehet neki baja?"


FELŐLEM LEHET!

2017. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megtennéd hogy leírod mi bajai lehetnek?
2017. febr. 18. 12:51
 6/12 anonim ***** válasza:
A vattát fehérítik, mely művelet során olyan anyagokat szív fel, amik alapból nem mérgezőek, de meggyújtva már igen. Égettél már gumit? Tőlünk nem is olyan messze van egy kis kunyhó, szerintem hajléktalanok laknak benne. Ők szoktak gumit égetni. Olyan büdös szaga van, hogy az nem igaz! Állítólag mérgező is a füstje. A gumi alapból nem mérgező, de ha meggyújtod, akkor mérgező anyagok szabadulnak fel. Na így van a vattával is. Nem arra készítik a vattákat, hogy elszívják. Mond meg a barátodnak, hogy ne próbáljon ki mindenféle vackot dohány helyett!
2017. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A gumi alapból nem mérgező"


Úgy értem, hogy nem mérgező ha bőrrel érintkezik. Nyilván ez igaz a vattára is. Sem megenni, sem elszívni nem ajánlatos.


Előző voltam.

2017. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Korulbelul olyan, mintha vegyszereket szivna be.
2017. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat is hogy szájrákot kaphat? De az nem akkor ha sokáig bent tartja a füstöt? Féltem kicsit...
2017. febr. 18. 19:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet belőle baj hosszú távon, azért elég sok vegyszer tartalmaz.

A fűszereket én is próbáltam párszor amikor unatkoztam még régen és még élek. :D

Némelyiktől szédültem kicsit meg álmosodtam, de semmi extra.

2017. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!