Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigarettát, vaporizert...

E cigarettát, vaporizert tervezek venni, tudnátok ajánlani típusokat, üzleteket, esetleg, hogy milyen paraméterekre figyeljek?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első vaporizerem, de már kipróbáltam hogy milyen, és jobban bejött, mint a sima cigi vagy a vízipipa. Köszönöm előre is a válaszokat!

2017. febr. 20. 17:49
 1/7 Tarcza Zsolt válasza:
40%
Vegyé bongot és szívjá GANJÁT! Leszoksz azzal a dohányzásról és sokkal egészségesebb. Fájdalom csillapító, gyulladás csökkentő, agynak nagyon jó, nagyon erős rákoldó stb... Az organikus a leghatékonyabb! Az E cigaretták nem annyira egészségesek állítólag. Szerves anyagok meg egy csomó nedv rakodik le a tüdödbe. Bong és GANJA! (Kanabisz)
2017. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Igen nehogy már véletlen e-cigit vegyen amit globális szinten elismernek mint a legegészségesebb, legkompaktabb és a leghatékonyabb leszoktató eszköz, FÜVEZZ!


Kíváncsi lennék hány évesek írnak ilyen válaszokat mint az első. :D

2017. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Molyember ***** válasza:
51%

Első, nézz már utána, hogy miben halt meg Bob Marley kőkemény 36 évesen. Rákoldó... szerintem ezt a szót te találtad ki.

Kérdező, olvass róla. Ez akkora téma, hogy nem lehet rá pár sorban válaszolni.

2017. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lipton. ***** válasza:
100%

Füvezzen, drogozzon az akinek jól esik, ha téged ez tesz boldoggá, akkor használd!

Rengeteg e-cigi webshop van, de személyesen is tudsz venni, Budapesten, van pár nagyon jól felszerelt bolt, és tudnak segíteni, hogy melyik az ami neked a legmegfelelőbb, ami kielégíti az igényeidet.

Elsősorban függ a dohányzási szokásaidtól, egyből tüdőre/szájból tüdőre, és, hogy milyen sűrűn használnád, ugye az aksi kapacitása miatt fontos.

Mennyit szánnál rá?

2017. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tarcza Zsolt válasza:
#Molyember Tudom hogy miben halt meg Bob Marley és én tudom is hogy mire gondolsz de nem az amire te gondolsz. Melanoma rákja volt az egyik lábán a hüvelyúján. A marihuánával kurálta magát. Annyira elrákosodott Bob Marley lábujja hogy le kellett volna vágni a lábujját már halála elött 5 évvel. 5 ÉVVEL EMBE!!! 5 fucking évig élt a maturizált bőrrákkal a lábujján!! Há persze hogy egészséges a marihuána! Nézzé szét a neten te BAROM!!! És gondolkozz mielőtt elmondasz valami marhaságot!
2017. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lipton:hát max 8k-t + liquid. Sokszor nem használnám, legfeljebb pár naponta. Elég sok cikk és teszt van fenn e cigikről, de annyira nem érdekel a téma, nekem csak egy jó, tartós vaporizer kell ami nem robban fel a kezemben. :D
2017. febr. 21. 16:03
 7/7 Lipton. ***** válasza:

Ennyiért én ego aio-t ajánlanám, cserélhető porlasztós, létezik hozzá több fajta, 1 ohm felettit használj, jobban kíméli az aksi üzemidejét.

Liquidből mellőzd a rossz minőségű trafikos löttyöket, gondolok iss mellow dew, xeo stb...

Amik jók Mystic juice, Valley liquid, eliquid france, bloss stb...

2017. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!