Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rendeltem vizipipawebaruhaz.hu...

Rendeltem vizipipawebaruhaz.hu ról egy vizipipát, de egy drágábbat kaptam. Vissza kell, küldeni, vagy megtarthatom?

Figyelt kérdés

tehát rendeltem ezt a vizipipát, 22e forintért, de nem azt kaptam amit rendeltem, hanem egyet ami 32e-ret ér. Csak a 22e-reshez volt egy szilikon csö, aminek örültem volna, mert a 32-eshez egy számomra érthetetlen módon, egy ilyen legolcsóbb szar csövet kaptam. Most nem tudom, h visszaküldjem-e mert ez a pipa is teljesen jó amit kaptam, csak ugye a csövet nem kaptam meg hozzá. Még van itthon egy ami egészen használható, majd akkor lehet késöbb veszek egy szilikont.


Tehát vissza kell küldeni, mert ugye ezen "nyertem" 10e forintot, de ez a pipa nem okvetlen jobb amit eredetileg rendeltem, vagy amióta megkaptam, ez az ö felelösségük, vagy szólnom kéne, hogy rosszat kaptam?


Elöre is köszi a válaszokat :)



2017. febr. 27. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem "kell" visszaküldened, csak ha nem vagy megelégedve vele, mert akkor kérheted a cserét olyanra, amilyet rendeltél.
2017. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én jelezném a helyedben, mert ha a későbbiekben gond lenne vele nem tudsz majd reklamálni mert te a másikra adtad le a rendelesed és náluk az szerepel.

Bár nem tudom a vízipipa tönkre mehet-e, de én szólnék.

2017. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen, még majd hnap kip´rbálom a pipát, aztán majd még megnézem ;)
2017. febr. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!