Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az normális ha betépve,...

Az normális ha betépve, kívülről látom magamat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor füvezek, néha olyan érzésem van, mintha elhagynám a testemet és kívülről figyelném magamat, látom mitcsinálok, csak külső megfigyelőként.

Nem szoktam beparázni ilyenkor, hanem inkább csak furcsa érzést kelt bennem.

Ez normális vagy meg fogok őrülni?



2017. márc. 12. 14:07
 1/5 Jorck ***** válasza:
59%

Mindenkiből kicsit mást vált ki. Ezért vehetjük normálisnak is az esetedben. Viszont azt csak remélni tudom hogy igazi füvet szívsz nem herbált! A sima fűtől nem nagyon lesz bajod, de a herbál-nál bármi lehet mostanában, ezért csakis természetes füvet szabad fogyasztani.

Mondtad hogy nem szoktál beparázni, ez is jó, ez amolyan befelé fordulás, szemlélődés.

Ha ez a célod nem kell hozzá feltétlenül fű, vagy bármi, megpróbálkozhatsz a meditációval is.

Ha viszont félsz attól hogy rossz irányba viszi a tudatodat, vagy rászoksz akk. azt javaslom ne szívj füvet, de te tudod..

További szép napot. ;)

2017. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a skizofrénia egyik jellegzetes tünete, hogy elhagyod a tested és kívülről látod magad.

Vannak adatok, hogy különféle drogok kihozzák az arra hajlamos egyénekből a skizofréniát.

Nem kamu, nézzél utána.

Én nem biztos, hogy kockáztatnék - a skizofrénia elég szar betegség...

2017. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még életemben nem hallottam olyat hogy kannabisztól valakinek testen kívüli élménye legyen. Salviától, ketamintól, LSD-től igen, illetve dizájner szaroktól ugye bármi kitelik.


99% hogy nem füvet kaptál hanem valami hulladék biofüvet.

2017. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jorck ***** válasza:

Nem biztos ez!

Lehet csak nem sokszor szívott, vagy kifogott valami erős THC-tartalmút. Az elején nekem is voltak ilyenek (jó persze nem úgy mint LSD-n, vagy DMT-n), de voltl hogy mintha a fejem hinta lenne és hintázott. Meg ilyen haluk bejöttek. A fű is valamilyen szinten hallucinogén!


~Amúgy igen a skizo még para lehet, ha érzelmileg nem érzed magad stabilnak, vagy a közeli rokonaidnál, családodban voltak mentális problémák mindenképpen tartózkodj az ilyen szerektől, és akk. a meditációtól is.

2017. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz megőrülni. Már meg vagy.
2017. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!