Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta rendelés...

Elektromos cigaretta rendelés FastTech-ről?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogy miért lehet az, hogy a FastTech-en lévő cuccok ugye elvileg eretediek, de mégis olcsóbbak mint ha pl egy másik külföldi oldalról rendelnék. Tényleg eredetiek és csak valaohgy Kína ilyen menő hogy olcsóbb, vagy más van a dologban? Érdemes egyáltalán innen rendelni? Ha nem, akkor honnan máshonnan, ha a magyar boltokban nincs meg az, amit szeretnék?

2017. márc. 27. 18:24
 1/7 Lipton. ***** válasza:
100%

Faszteken amire oda van írva, hogy authentic, akkor az eredeti is.

Azért ilyen olcsó a legtöbb cucc, mert gondolom közvetlen a gyártótól szerzik be.

Van még sok jó külföldi oldal, efun.top, itt asszem most nagy akciók vannak, gearbest, aliexpress.

2017. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megbízhatsz bennük, a Fasttech nem hazudik és nem árul szart eredetinek álcázva. Az összes lekaparós ellenőrzőkód működött, amit onnan vettem. A szállítási idő mondjuk elég hosszú, hetek alatt jön csak ki a szajré.
2017. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És esetleg EU-ban lévő webshop létezik? :)

2017. márc. 29. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó a Fasttech, én szinte mindig onnan rendelek. A 2015. novemberében megrendelt iStick 30W-os akksim még mindig megy, a valami később rendelt 60W-os is teljesen okés. Egy rakat kazánom van FT-ről, mind úgy működik, ahogy kell. Nyilván a 12$-os GTII klóntól nem várom el, hogy tíz évig kiszolgáljon, de az árát már rég ledolgozta.


Egyébként nem vicc, de Kínában ez úgy megy, hogy a webshop értékesítője átballag a gyárba, vesz tizenöt raklap akksit meg, a másik gyárból ugyanennyi kazánt, bedobozolják és megy a kirakatba. A nagy tételű vásárlás miatt kapnak 20-25% kedvezményt, erre ráteszi az 15% hasznát + postaköltséget, és szintén nagy tételben értékesíti.

2017. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:

Az én e-cigim is onnan van (eGo CE-4, kb. 1300Ft volt ingyenes szállítással), fél éve használom és szépen teszi a dolgát. Igaz, én nem dohányoztam sose, így most is nikotinmentes liquid van benne. Az árát bőven megérte.


Egyébként tényleg eredetit kapsz.

2017. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Liquidet rendeltetek már onnan?
2019. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trevor. ***** válasza:
Nem és a 2017.05.20-án érvénybe lépett törvény miatt nem ajánlom senkinek, hogy kockáztasson. Semmi kedvem a NAV-tól büntetőeljárást kapni. Van rengeteg szlovák székhelyű, de magyar nyelvű webshop, ahonnan minden további nélkül rendelhetsz kész liquidet és alaplé+aromát. Ha meg nem kell nikotin vagy azt beszerzed máshonnan és szívesen kevergetnél, akkor a [link] oldalt ajánlom.
2019. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!