Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kell cigit tekerni...

Hogy kell cigit tekerni kézzel? (Mindenképpen kell bele tiplit tenni, vagy az nem muszáj? ->szürőt/csigát)

Figyelt kérdés
Nem füves cigi lenne, csak sima tekert amit sodorással csinálunk és kész! Géppel hogy kell? Az kicsit nehezebbnek tünik nekem, ezért a kézzel tekerés jobban érdekelne, pont mint a zöldeseknél. Az könnyebbnek látszik, legalábbis nekem youtube videok alapján smoking paperrel. Miket kell hozzá venni?(dohányon, tiplin meg smoking paperon/tekerő gépen kivül?) saját tapasztalatokat várok, kinek melyik a könnyebb, kézzel vagy tekerő géppel csinálni. Mennyibe kerülnek hozzá a cuccok?
2017. ápr. 5. 23:47
 1/2 Snort22 válasza:
100%

Először is, nem, nem könnyebb kézzel, kezdő vagy szóval neked valszeg egyáltalán nem lesz könnyű kézzel :D, hogyha sima cigire kell, akkor mindenképp, először is tekerős dohányt vegyél ne valami mást, erre is rálehet k""ni mert nem jó pl más dohány mert poros stb, abból nehezebb tekerni, nem is lesz olyan jó stb.. Megveszel tekerésre való dohányt ( Én pl. általában domingot veszek, aránylag olcsó és minőségi ((szerintem, de panaszt még nem hallottam rá )), szerintem tégy te is így, van belőle vaníliás, mentolos és persze sima, én vaníliásat preferálom de hát kinek a pap kinek a papnő :D na most, ezenkívűl kell még papír, abból se akármilyet vegyél, ha smoking akkor az a 100ftos barna papír a jó (megint csak saját vélemény, én mindig abból tekerek ha a dhban épp nincs ocb ) de a legjobb szerintem kék ocb papír. Csiga fűhöz kell szűrő helyett hogy jobban átadja a dolgokat :'D szóval azt semmiképp se sima cigihez, max majd ha fűvel akarod, sima szűrőt vegyél, abból én a smoking slim szűrőt tudom ajánlani, nagyon fontos hogy vékony szűrőt vegyél mert a vastagból írtó szarul lehet tekerni, Smoking slim, esetleg long slim, az is jó, sőt, abból lehet könnyebb lesz neked tekerni így kezdőként, ja és lehet könnyűnek látszik a tekerés de hidd el nem az, viszont egy 10-20 szál után már belelehet jönni.

A cigi tekerése :

1. Megfogod a papírt, szűrőt szádba veszed, majd fél kezeddel fogod a papírt másik kezeddel belerakod a dohányt, az hogy mennyit attól függ milyen hosszú a szűrő, de mindig kb annyit hogy arányban legyen nagyságban a szűrővel.


2. Ezután két hüvelykujjaddal elegyengeted a dohányt, széttépdesed hogy mindenhol kb ugyanannyi legyen.


3. megfogod két hüvelykujjaddal a papír nem ragasztós felét és odateszed a ragasztósfeléhez, ugye így a dohány a kettő rész között lesz, elkezded felle huzogatni így a dohány mégjobban elegyengetődik


4. szépen először a szűrőre, majd a dohányra ráhajtod a papírt lehajtod rá a ragasztós részt, kb körbehajtod hogy ne ugráljon benne a cucc meg minden.


5. Megnyálazod a ragasztós részt és ráhajtod a papírra, így ráragad és kész is, remélem azért aránylag érthetően leírtam


Ui: A kék ocb nagyon király papír, viszont arra vigyázz hogy ne nyálazd be nagyon, szívd ki meg nyeld le az összes nyálad mert nagyon pici elég hogy már ragadjon, bár ez nem fontos csak ha már a teljes tökéletesítésnél tartasz eme nagyszerű technikában :D sok szerencsét

2017. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha valamit nem értek, írhatok üzit itt privátban? Be tudsz jelölni facebookon? :Dd :D
2017. ápr. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!