Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig mutatható ki az ha...

Meddig mutatható ki az ha valaki dohányzott?

Figyelt kérdés
Tegnap (életemben először) elszívtam egy szál cigit és véletlen letüdőztem... Ez meddig mutatható ki mondjuk egy vérképben, vagy ilyesmiben? 14/L

2017. ápr. 17. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Semeddig. De ne szokj rá, kérlek!
2017. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két óráig még érezhető a ruhádon, hajadon. Vérképből nem mutatható ki. De többet a helyedben már nem szívnék, én most próbálkozom a leszokással és könnyebb lett volna rá se szokni.

22/L

2017. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

évekig gondjaid lesznek, az utolsó 10forintosaiddal fogsz cigit venni, hajnalban ha felébredsz reggel 7ig izzadsz és aggódsz mikor nyit már ki a dohánybolt, napi 4ezer forintodba is kerülhet, a leszokás hónapokig tart.


és amikor leszoktál már érteni sem fogod, hogy tudtál rászokni, és mekkora szerepe volt az életedben.


a haverok kisebb része lesz büszke rád. a legtöbb nem fog örülni annak ha leszoksz. nehéz és sokaknak nem sikerül.


25F, 12 évig dohányos. fél éve füstmentes.

2017. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már kimutatható akkor gond van.
2017. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kis mennyiség ez ahhoz hogy kimutatható legyen. Ha ki is lehet, nem a dohányzás lesz a lényeg amiért elvégzik a vizsgálatot. Semmilyen papírra nem lesz ráírva hogy dohányzik, és a szülőnek sem említenek ilyet.

Vigyázz a dohányzással, nem éri meg folytatni.

2017. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rutin vérképből nem mutatható ki, csakis célzott vizsgálattal.
2017. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!