Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit vegyek es...

Milyen e-cigit vegyek es honnan rendeljem vagy melyik boltban vegyem budapesten (pest)?

Figyelt kérdés
Ezt a joyrideot neztem, de csak fura oldalakrol lehet rendelni. A kozelemben van egy bolt ahol meg a justfog vagy fog1et lehet kapni de arrol nem talalok semmi informaciot. Mit ajanlanatok, melyik a megbizhato webshop?
2017. ápr. 17. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ego aio-t neztem az interneten, de nem tetszenek a webshopok. Ja, teljesen kezdo ecigis lennek..
2017. ápr. 17. 21:35
 2/3 A kérdező kommentje:
joyetech:) nem joyride
2017. ápr. 17. 22:38
 3/3 anonim válasza:
én a joytech iao d22xl-t javaslom 0,6 vagy egy ohm os kazánnal nézd meg a darth vaper -en balogh gábo videóját szerintem jó csak ne üsd oda ne ejtsd le mert egybe van építve ha betörik az üveg vége van fél éve használom tökéletes .Magyar trafikba vedd meg,hogy legyen garancia kb 14 ezer forint
2017. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!