Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kangertech subox (vagy topbox)...

Kangertech subox (vagy topbox) vagy iJust S? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A Subox-ban a tank a legjobb :D és 4.5ml-s.

50W-os, nincs benne TC. Az akksi fedlap elég instabil.


Topbox: Jó a tank, bár felülről nem tölthető, mert kifolyik, így kb 3.5ml fér bele.

Az akksi fedél már stabil. A TC réz nem a legjobb, de szuper kis szett.


iJust: Nem cserélhető az akksi, mint a másik kettőnél, így ha az tönkre megy, akkor ki kell dobni.

A tűzgomb igencsak selejtes, már 1 hónap után előjöttek a gombhibák szinte mindegyik iJust-nál.


Ha a 3-ból kellene választanom, akkor Topbox.

Ha ajánlhatok mást, akkor iStick Pico (csak a mod) és Subtank mini kombó.


Remélem tudtam segíteni.

2017. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a választ.De a gomb probléma nem az ijust 2 nel volt?Mert akit kérdeztem annak nem volt baj vele.
2017. ápr. 20. 06:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Az iJust s viszonylag új, 2-4 hónapos tapasztalatokat olvastam, állítólag jobb a gomb rèsz, stabilabb.
2017. ápr. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes megvenni?
2017. ápr. 21. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:

A tank és a porlasztók egyből tüdősök, azaz, nem úgy kell szívod, mint a sima cigit, hanem a vízipipához hasonlóan. (de elvileg lehet kapni hozzá szájból tüdős porlasztót - de ezt nem tudom biztosan, utána kell nézni)


Neked kell tudnod mennyit szánsz rá és mennyire hosszú távra tervezel.

Kezdésnek jó, csak folyadékot és tartalék porlasztókat kell venni hozzá. Ha hosszabb távra tervezel, akkor nem biztos, hogy ez a legmegfelelőbb.


Ha úgy nézzük, akkor ha napi 1 doboz cigit elszívsz, cca 10-15 nap alatt visszajön az ára, így akár 1-2 hónap múlva tudsz venni komolyabb készüléket, ha megtetszik az ecigi világa.

2017. ápr. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Naggyon (dupla gy-vel a hangsúly kedvéért :)) nagy ívben kerüld el a kínai gyártmányokat. Akkor is ha eredeti kínaiak és nem a kínai márkáknak is a kínai másolatai. A Kangertechet is kerüld el. Mindegyik szar tervezésű. Egy idő után folynak mint a bront. Én voltam olyan hülye és használtam eredeti kínai Kangertechet. Állandó bajok voltak vele. Míg a végén odáig fajult hogy ráfolyt a kezemre a fél tartály (nem saját bénaságból - na jó gumikesztyűben is e-cigizhettem volna) a nikotinos liquid a szellőzőkön keresztül mert elértek a majdnem 1 éves kangerben a tömítések (amik eleve vékony és kritikán aluli szarok) és rosszul is lettem lettem (a nikotin bőrön át is felszívódik és szívritmus zavaroktól kezdve mindenfélét okozhat). Amíg nem lettek ezek a problémák addig is sokszor szörcsögött. Nagyon rossz élmények kötnek a kínai szarokhoz. A kínai utángyártott kazánokat is felejtsd el. A kínai olcsó liquideket is hanyagoljad.


Nagyon nézd meg az eredetét a gyártmánynak és azt hogy mennyire folyásbiztos maga a tartály és a kazán is. Ha drága pl német gyártmányú de jó minőségi eredeti konstrukció akkor azt vedd meg mert hosszú távon nagyon megéri egy biztos és jó konstrukció.


E mellé nagyon tudom ajánlani hogy minél több VG-t tartalmazó liquidet használj (70% VG és 30% PG arányú már jó) mert az nem lesz annyira folyós és az egészségedet és a tüdődet is jobban kíméli de nem kevésbé ízes mint az 50% VG és 50% PG ami már kisebb viszkójú folyósabb. Ha gyümölcsöseket használsz akkor a kazán se fog eltömődni és akár hónapokig jó lesz egy kazánnal ha nem égeted oda és akkor felesleges magadnak tekerned az RBA-kat. Csak használod kényelmesen és olcsón.

2017. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olvastam a kérdésed. Nem szívesen ajánlok semmi konkrétat mert nem szeretnék csuklani ha valamilyen problémád lenne vele. Tökéletes e-cigi nincs pedig biztosan meg lehetne csinálni.

A legelső e-cigik állítólag tökéletesek voltak mert ultrahanggal porlasztották a liquidet. Az ultrahangos porlasztási elven működő inhalátorok mintájára (amiket tüdőbetegek használnak most is) készültek az első e-cigik. Egy ismerős révén ki tudtam próbálni egy ilyen gyógyászati célú igazi ultrahangos inhalátort. Ezek nem égették a liquideket és ezért nem keletkeztek káros vegyületek. Az ilyen ultrahanggal porlasztó készülékek nagyon drágák lettek volna és ez a tömeges elterjedés útját állták volna. Ezért ezeket a kezdeti modelleket váltották fel a befolyós kifolyós mindenhova folyós liquid égetős fűtőszálas vattás vagy üvegszálas kazánok. Most már csak ilyenekhez lehet hozzáférni. Az egészet csak az érdekesség kedvéért írtam.

Arra lehet törekedni hogy egy nagyon jó minőségűt vegyél meg aminek minél kevesebb a hibája.

Ha kinézel egy gyártmányt akkor próbáld meg elképzelni hogy milyen módon kell beállítani és feltölteni és ez alapján döntsd el hogy egyáltalán értelmes megoldás vagy nem. Sok hülye megoldás van az e-cigi piacon. Keress visszajelzéseket róla fórumokban. A rossz visszajelzéseket is figyeld mert azokból kiderülnek a hibái és hogy mire kell figyelni a használatakor. Vannak e-cigis youtube csatornák és ezeknek a nézését is ajánlom mert nagyon sokat lehet belőlük tanulni és emellett ezek tesztelnek is konkrét készülékeket is. Nagyon sok külföldin kívül van egy nagyon népszerű magyar e-cigis csatorna is a Darth Vaper akinek szinte az összes videóját ajánlom megnézni mert nekem is sok információt adott.

2017. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. ápr. 23. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!