Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fű mennyi idő alatt fejti...

A fű mennyi idő alatt fejti ki a hatását? Rögtön? És a szemek mindig piros eresek lesznek? Hogy lehet ezt megelőzni - vagy ha nem sikerült, csökkenteni? Mindenképpen észreveszik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Észre, bizony. És nem csak a szüleid (akik nem azért neveltek fel, hogy a gyerek ilyen f@szságokkal tegye magát tönkre), hanem a zsaruk is, amikor hazafele a havertól igazoltatnak.
2010. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
használj visin szemcseppet az tuti siker h nem vágják le
2010. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem füvezek, elítélem, de ez saját vélemény.

Körülöttem viszont elég sokan szívják, nekik akkor nincsen semmi gondjuk, hogyha esznek, isznak utána (tejet)

A szemüknek semmi baja nincsen. Egyébként szerintem személyfüggő a hatása.

2010. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

(egyébként már nem a szüleimmel élek :) )

2010. máj. 15. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fajtától függ, hogy mennyi idő mire kifejti a hatását.

De még a legalacsonyabb THC-maximummal bíró egyedeknél is max. 15perc mire jelentkeznek az első hatások. Zárójelben teszem hozzá, hogy van olyan fajta, ami már a 2. slukknál beüt. A hatásmechanizmus nagyon sok mindentől függ. elsősorba személy, aztán a körülmények (buli, vagy csak egy laza beszélgetés a haverokkal), lelki állapot, meg természetesen az elszívott fű fajtájától stb....

A szemek vörössége megint csak fajtafüggő.

Általában a Sativák okoznak vörös szemeket, mert a sativa egyik fő mellékhatása a megemelkedett pulzus, felgyorsult szívverés. Ha az alsó szemhéjadat lehúzod, láthatod, hogy tele van apró hajszálerekkel, a megemelkedett vérnyomásnak köszönhetően, a szemeket behálózó milliméter vékonyságú hajszálerek, megtelnek vérrel.

Ahogy előttem is írták, vannak a szem vörösségét csökkentő szemcseppek.

Hogy észreveszik-e ez megintcsak helyzetfüggő Egy tapasztalt füves, egy pillantásodból levágja, hogy mi a helyzet. De egy bolti eladó, vagy a szomszéd néni nembiztos (feltéve ha nem a hatás kellős közepén akadsz össze velük, de gondolom ezt nem tervezed).

2010. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!