Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet kapni Djarum Menthol...

Fritz Roland kérdése:

Hol lehet kapni Djarum Mentholos cigit Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 23:04
 1/4 Darth vaper válasza:

Sajnos Magyarországon sehol az új rendelet szerint az összes ízesített(pattintóst is)cigit,vágott dohányt május 1. Től nem lehet forgalmazni (ha szerencséd van akkor egy dohány boltba ha van mégraktáron tudsz venni)

Én is mindig ilyet veszek de már nem lehet :(

2017. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is hallottam, de úgy tudom, hogy a mentholos 2020-ig még maradhat, ezért kérdezem.
2017. máj. 17. 23:19
 3/4 Darth vaper válasza:
Egyépként én is székesfehérvári vagyok és a plázánál a vasútállomáson buszpályaudvari dohány boltokba biztos nincsen (nagyjából az összes fehérvári dohány boltot átjártam. Pesten vettem egy cherrys djarumot az is az utolsó volt a nő mondta nekem hogy nem lesz tőbb csak djarum szivar) az is megkérdeztem h az bármelyik fajtából lesz e még azt mondta nem. Ajánlom a djarum szivart 300-400 Ft vanilliás és cseresznyés van belőle
2017. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Május 20-áig árulhatják a trafikok az aromás,pattintós cigarettákat,ill.cigarettadohányt,de már hetekkel ezelőtt kifogytak a raktárakból,így nem is volt rendelhető a dohányboltokban.

A Djarumnak szegfűszeg az alapja,hiába mentolos.Vagyis ízesített,ezért az is megszűnt.

2017. máj. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!