Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányboltokban lehet kapni...

Dohányboltokban lehet kapni füstbajnok liquidet?

Figyelt kérdés
Interneten rendeltem füstbajnok liquidet amibe ugye 70% a VG ( azthiszem az a gőz vagy a PG pontosan nemtudom) mert eddig amiket vettem nem volt jó a gőz, mert általába 50-50% szokott lenni viszont amit most rendeltem azzal sokkal jobb az e-cigim

2017. máj. 26. 14:19
 1/5 anonim válasza:
23%
Nem tudom.
2017. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
23%
hát én tényleg nem tudom
2017. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nógrádi dohányboltokban még liquidet sem lehet kapni, csak 1-2 helyen van. Én Salgótarjánban szoktam venni, 5-6 féle íz van, és csak 50-50%-os van.

Internetről lehet rendelni.

2017. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az e cigi füstje nem a likvidtol függ. Az a patrontól de még inkább a porlasztó ellenállásától fugg. Minden patronhoz más más ellenállású porlasztó való
2017. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A PG/VG az a glicerin összetétele. Az izt befolyásolja nem a füstöt

A PG( propilén glikol) többségű likvid hígabb de intenzívebb ízű viszont egy kis ellenállású porlasztóval nagyon hamar elfogy

2017. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!