Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigibe mennyi időközönként...

E-cigibe mennyi időközönként kell porlasztót cserélni?

Figyelt kérdés

Nem felújítható kazánom van mert az nekem bonyolult, viszont a porlasztót 6-7 naponta kell cserélnem.

Ez normális? Mert itt-ott olvastam hogy 2-3 hetente kell/kéne cserélni általában...



2017. jún. 1. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sok függ a lötyitől ès a szívástól.

Az èdesebb lötyik jobban kokszolnak.

Èn csokis fèlèket szívok, 3-4 naponta (cca.20-25ml után) kell potlasztót cserèlnem, vagyis èn tekerem, mert kb 5 gyári porlasztóból árából megvan a több mint fèl èves kèszlet.

Van olyan ismerősöm, aki 2.5 hónapig tud használni 1 porlasztót, ő gyümis liquidet használ.


Szóval egyèn, liquid ès mennyisègfüggő a porlasztócsere.

2017. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aha értem.

Én most sárgadinnyéset szívok, napi 5-6 ml-t.

VG 70, PG-je 30, ez is beleszámít?

2017. jún. 2. 17:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Én most cseréltem le a gyárít az elsőkiadású e-cigimben. Alig találtam bele kompatibilist mert vagy 5 éves modell!

Már vaz olaj minden vacak volt bele öntve és a régit kitakarítottam és újra jó.

2017. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mennél sötétebb egy liquid annál jobban kokszol.


Sárgadinnyésből is van többféle, nekem olyan volt, ami méz sűrűségű és édes volt, az majdnem annyira kokszolt, mint a csokiskókusz :)


Függ a szívás milyenségétől is.

Javítani tudsz kicsit, ha a tűzgomb elengedése után is szívod még egy picit. Nem heteket javítasz rajta, de talán +1 napot hozzá tudsz tenni.

Ha tudsz és van kedved kísérletezni, akkor vegyél felújítható tankot. Bárki meg tudja csinálni, nem nagy ördöngösség.

10m huzal és egy jobb csomag vatta több, fél évig elég lesz, és nem kerül 5000Ft-ba összesen. Jóval olcsóbban jössz ki, mint a cserélhető, gyári porlasztókkal, max 20 perc alatt meg lehet csinálni. Első párhoz kell kis türelem, de utána már majdnem olyan gyorsan fog menni, mint egy porlasztó cseréje (kis túlzással, mert az max 5 perc).

2017. jún. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha a tuzgomb elengedese utan szivom meg egy kicsit az tenyleg jot tesz neki?
2017. jún. 5. 23:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen tankod, porlasztód van, de

a mostaniaknak nem árt, sőt inkább jót tesz, mert a forró huzalt lehűti a plussz levegő ès a plussz liquid, így nem èg rá a lötyi olyan könnyen.


Nyilván nem fèl percig kell utána szívni.Ha 2-3mp-es slukkokat szívsz akkor 0,2-0,5 mp-es plussz szívás elegendő.

2017. jún. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ego aio és 0.6 ohmos porlasztó
2017. jún. 6. 09:19
 8/11 A kérdező kommentje:

Az jot tenne neki ha tennek a liquidbe deszt vizet?

Olvastam hogy a vg-s levesek nehezebben szivodnak fel...

2017. jún. 7. 19:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Az AIO porlasztói is bírják, csak nèha szörcsögnek. Akkor viszont nem kell a tűzgomb elengedèse után szívni.


Ha trafikos lötyijeid vannak, akkor azok max 50-50-es arányúak, azokat nem kell tovább hígítani. Ès ha tudsz akkor válts liquidet. Nèzz szèt webshop-okban.


Napokban szedtem szèt ismerősöm AIO-ját neki max 1,5 hètig bírta a porlasztó. Szenesre szívta őket.

Elèg sokat szenvedett vele, de adtam neki egy kicsivel komolyabb szettet tesztelèsre. Legtöbben a kezdő szettet lecserèlik, ha megtetszik nekik az ecigi.(ezzel nem akarlak rábeszèlni újabb beruházásra, de ha a cigit váltod ki vele, akkor lehet èrdemesebb, hogy ne nyúlj újra az analóghoz)

Ha tetszik ès megfelelő számodra az AIO, akkor ki kell tapasztalni mindent, levegőállítást, szívás eőssègèt, lötyiket hozzá, ès úgy kell használni ahogy neked jól esik.


A porlasztókon nem tudsz spórolni , sőt az AIO-hoz kapható felújítható fej is felújíthatatlan (Egrip2-m volt, ugyanaz a porlasztó való hozzá, van pár èv tapasztalatom, de az kifogott rajtam).

Szóval amit írtam az elő hozzászólásokban hogy egyszerű a felújítás, az ennèl nem igaz :) :)

2017. jún. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lemaradt.. Liquidet ha magadnak kevered ,azon nagyon sokat tudsz spórolni.

Nem kell kèmikuanak lenni.

Megveszed a kèsz alapot, hozzáöntöd az aromát, èrleled, majd szívod.

10.000ből kijön 1.5-2.5 havi mennyisèg (cca 250-300ml).

2017. jún. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!