Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha füzetlapba tekertünk...

Ha füzetlapba tekertünk cigit, és egy kicsit szívtam belőle, nem lesz bajom?

Figyelt kérdés

Szögezzem le, hogy én soha nem cigiztem, és 0 a tapasztalatom. A haverokkal voltunk kint, és kíváncsiságból sima füzetlapba tekertül bele. Én is szívtam bele egy kicsit, de elképesztően rossz volt, és kapart.

Most meg félek, hogy valami bajom lehet tőle. Tudom, tudom, először kellett volna gondolkozni. Nagyon megbántam, és ettől csak mégjobban eltávolodtam a cigizéstől.


2017. jún. 2. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Ettől nem.
2017. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%

Pedig cigizi jó, és az még jobb, hogy terjesztik róla a hazugságot, hogy "rákot okoz". :D

Amúgy semmi bajod nem lesz. Kb. olyan, mintha égetnél a kertben egy kis gazt és véletlenül letüdőznéd a füstöt. No para.

2017. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A dohányzás füzetlap nélkül, és füzetlappal is káros. Nem véletlenül kapart, és nem véletlenül volt elképesztően rossz.


Egy ""jó"" "kis" rák kialakuláshoz legalább pár év dohányzás kell. Minél többet szívsz el, annál nagyobb esélyed van, hogy rákos legyél (és az nem kellemes dolog).

2017. jún. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!