Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szegeden hol lehet vízipipa...

Szegeden hol lehet vízipipa dohányt venni?

Figyelt kérdés

Én kis hülye azt hittem hogy mivel már azt is csak dohányboltokban lehet venni, ezért minden dohánybolt tart pár darabot, ha nem is óriasi választékot.


Tévedtem. 3-ból 2 helyen mondták hogy soha nem is tartottak, egy helyen meg hogy van pár, de kifogyott.


Milyen konkrét boltokban van Szegeden pipadohány?



2017. jún. 12. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia pont a lehető legrosszabb időszakot fogtad ki, mivel jelenleg kb sehol sincsen vp dohány, tekintve hogy "átcsomagolják"(azthiszem) őket, amúgy viszont ha nem árulnának, akkor kérd külön dohányboltban, hogy rendeljenek majd pár adagnyit belőle.
2017. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Mars tériben próbáltad? A Rossoban (aaszem az a neve)
2017. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy oldják meg, hogy mivel nem lehet hivatalosan aromásított [ízesített] dohányt árulni, ezért nem azt fogják ráírni, hogy mondjuk cseresznyés, hanem "izzító piros". A sima pipadohányoknál is így csinálják. Szerintem csak idő kérdése, Pesten a Deák Ferenc téren például már múltkor tudtam venni :D
2017. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!