Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok nekem gyümölcsös...

Tudnátok nekem gyümölcsös cigiket írni?

Figyelt kérdés

Fajta,ár,tapasztalat stb...

2017-es árak.

S amit biztosan lehet kapni a dohányboltban. Köszönöm.

(Az egyéb h*lye szokj le ,minek a cigi,rontja az állapotot stb véleményeket nem szerernék,tisztában vagyok mindennel de ez van az emberiség háromnegyed része dohányzik, mindenkinek a saját élete mit csinál!)


2017. júl. 2. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincsen, beszüntették.
2017. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mentolosat még találhatsz, de asszem egy ilyen szálféleség fut keresztül a szűrőn. Nem tudom hogy milyen márka és mennyi, mert nem dohányzom :/. Gyümölcsös "pattintós" cigiket meg beszűntették.
2017. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Most olvasom, hogy mentolos is csak 2020-ig lessz.
2017. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
B*szki ..ezt nem tudtam! Akkor semmiféle "extra" cigi nincs már ami jó lenne? Pl : színes kínézet
2017. júl. 2. 20:03
 5/13 A kérdező kommentje:
A mentolosat nem szeretem!
2017. júl. 2. 20:03
 6/13 Roflkopter ***** válasza:
75%
Léteznek gyümölcsös cigik csak pattintós nem. Főleg ezekből a női cigikből van epres meg minden. Sajnos márkát nem tudok. De az biztos h a Djarumból van cseresznyés
2017. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó. De ha most beállitok a dohányboltba és megkérdezem van e gyümis cigi s ha valójában már nincs full hülyének fognak nézni -.-
2017. júl. 2. 20:07
 8/13 Roflkopter ***** válasza:
53%
Megkérdezed, hogy van-e gyümölcsös cigi és hülyének néznek? Oké :D érdekes elképzeléseid vannak a világról
2017. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nincsen már semmilyen ízesített, se a női epres stb, se djarum se semmi.

Natúr meg mentolos van (az is csak 2020ig.)

2017. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8/9 megnevettettél :D én komolyan így gondolom:D


Elég szar egyébként ez az új felállás. Nem tök mindegy lenne már az emberiség számára cigi / cigi

2017. júl. 2. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!