Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eleaf Ijust S elektromos...

Eleaf Ijust S elektromos cigaretta probléma, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A Készülék fél éves. https://www.youtube.com/watch?v=axO4KHE_jmE pont ugyan ez a baj mint a videóba hogy ha nem csavarom rá teljesen akkor működik és porlaszt, de ha rácsavarom akkor villog 5x, nincs lemerülve.

2017. júl. 16. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám, sehol sem találom a megoldást és elképzelni sem tudom mi állhat a háttérben. Esetleg sikerült közel 1 év alatt kiderítened?
2018. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jocyka94 válasza:

Ugyanezzel a problémával küzdöttem de sikerült megoldani!

Szét szedtem a tankot darabokra kitakarítottam aztán ezt a problémát produkálta. Én is olvastam és kérdezgettem de sajnos senkinek nem sikerült értelmes választ adni már felmerült az is hogy ki dobom. Aztán most újra szét szedtem és kitakarítottam ugye a porlasztó (vatta,futoszal) egyben cserélhető a tankban na nekem itt volt a probléma a porlasztó alatt pici papírzsebkendő vagy fültisztító vatta volt de most ahogy újra kitakarítottam és meghúztam kicsit erősebben a porlasztót. De akár ki is cserélheted újra és hidd el jó lesz ha mégsem írj rám és segítek

2019. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!