Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nagyon sotetbarna szinu...

A nagyon sotetbarna szinu hasist mennyiert adjak Magyarorszagon altalaban?

Figyelt kérdés
Es azt is grammba aruljak? Csupan kivancsisagbol,kerem csak olyan irjon aki ert hozza.

2017. júl. 31. 02:45
 1/4 Jorck ***** válasza:

Ugyanúgy kettőfélbe szokott lenni mint a sima zizi.

Amúgy igen ez is /g be van, de a csokiból jóval kevesebb az annyi.

Viszont most nehéz amúgy itthon beszerezni, bár nem tudom máshol mi merre hány centi..

Az meg hogy "nagyon,, sötétbarna még azt is jelentheti hogy vadkenderből készítették, bár abban az esetben elég nagy mennyiséget (~ fél kockacukornyi) kell fogyasztani az általános hatáshoz.

Amúgy van belőle sok fajta különböző előállítási módszerekkel, ezért nem lehet általánosítani.

Remélem segített valamit.. :)

2017. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az letezik, hogy csokibol egy 2500ft-os adag akkora mint kb egy 5 forintos penzerme?
2017. aug. 2. 08:14
 3/4 A kérdező kommentje:
A sotet barna,puha,konnyen formazhatora gondolok.Es ez biztos nem vadkenderbol van,az 1/3 eleg volt.
2017. aug. 2. 08:16
 4/4 Jorck ***** válasza:

.., hát ha olyan vékony is mint az 5 Ft-os akk az szerintem kevesebb..

Körülbelül mint volt a régi kicsi 1Ft-os.., na, egy olyan golyó lenne szerintem nagyjából 1.

2017. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!