Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki ajánlana ajándéknak...

Valaki ajánlana ajándéknak alkalmas, fém és elegáns öngyújtó márkákat (? ) vagy bármit? (Valami nem Zippo-t mert az kicsit borsos árú, de én eddig csak a kis műanyag vackokat ismertem. ) Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Zippo másolat van eBayen 1500-3000 Ft-ért de a rendes egyszínű Zippo is 4-5000 Ft.
2017. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az ebay sajnos nem jöhet szóba mert gyorsan ide kéne érnie. az egyszínűket néztem én is... és ha a hivatalos oldalukról rendelek meg egy sima egyszínűt, ahhoz [link] mi kellene innen mint extra? gondolom utántöltő mellé, de én olyan analfabéta vagyok ehhez, hogy nagyon... azt se tudom mik ezek :D
2017. aug. 1. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy amikor megveszed feltöltve adják-e de ha nem akkor is csak ez kell.

[link]

2017. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És azt meg tudnád mondani, hogy ezek így mit jelentenek:

Típus: Tűzköves, benzines

Típus: Elektromos, piezo - próbagázzal...

Nekem ez így semmit sem mond, azt se tudom melyiket figyeljem, melyik a jobb vagy ilyenek...

2017. aug. 1. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!