Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » EGo nuse noir e-cigaretta...

EGo nuse noir e-cigaretta vélemény?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnek egy e-cigit. ( [link] ) szerintetek ez jó? nem cigizek nem is cigiztem (nem is akarok) vizipipázok alkalmanként. Az e-cigi-t is csak nikotin mentesen használnám. én szeretek füstölögni meg szretem az ízét. Azért ezt néztem ki mert ennek legalább 900mAh az aksija és nem 10k-ba kerül.(előtte a bud 510-et néztem de annak gyengébb az aksija és egy árban vannak most.(ego nuse noir akciós))

#vízipipa #ego #Vape #e-cigi-cigaretta
2017. aug. 7. 16:42
 1/4 A kérdező kommentje:
14F
2017. aug. 7. 16:43
 2/4 anonim ***** válasza:
A Bud 510-hez képest sokkal jobban megéri, de talán az EVOD USB 1100 BDC elektromos cigaretta készlet szimpla e-cigi készülékkel, víztiszta színű BDC patronnal, fekete színű 1100 mAh akkuval 7190ft-ért szerintem egy picit jobb.
2017. aug. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen csak az a baj hogy ez a noir ez 100ml 70%-30%-as alapfolyadékkal,aromával,+porlasztóval,szállítással kerül 7000ft-ba
2017. aug. 9. 10:47
 4/4 anonim válasza:
Én ma adtam el egy ilyet, mert nekem is ilyen volt, teljesen jol birja az akksija, meg minden annyi hogy viszonylag nehez szivni mert kicsi rajta a légrés(amugy 4 ezerert vettem és 7 ért eladtam :D) de ha jot akarsz venni nagy fusttel aliexpressrol tudsz rendelni eleaf i just s et ugyanennyiert enis azt rendeletem es nagyon brutal.
2017. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!