Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kellett ezeket a pattint...

Miért kellett ezeket a pattintós, ízesített, színes, csilivili cigiket bevezetni? Egyértelműen a fiatalokat célozza a sátáni dohánymarketing.

Figyelt kérdés

Nem úgy volt hogy az eu betiltja?

Engem is elcsábított úh elpattintod mentolos, cseresznyés ilyen olyan, a djarum is hudefaxa meg minden már a látványa is nyálcsorgató volt.

-nem bírom letenni

-vagyonokat költök cigire

-egyre többet kell szívnom

-remeg a kezem, idegbeteg vagyok, elvonási tünetek

-káros hatás, atlétikáztam, a gyakorlatok felét már meg sem tudom csinálni, régen álom vérnyomásomvolt 90/60 ilyenek...

lihegek ha már busz után futok

most van hogy 130/90-et mérek, nem híztam egy dekát sem

félek a ráktól szövődményektől

mit tegyek??

17L, 2 éve cigizek



2017. aug. 8. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Már betiltották őket,itthon már nem kapsz ilyeneket.
2017. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg letenni.
2017. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
dehogy tiltották marlbroro beyondom van most is
2017. aug. 8. 18:23
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Én több évig bagóztam mint ahány éves te vagy , és letettem. Nem nehéz , csak akarni kell.
2017. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hahahaha
2017. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A Marlboro Beyond az csak sima mentolos már.Mentolos cigi meg kb.50 éve van,szóval,nem mondhatni,hogy új keletű dolog lenne.

Az aromás,meg pattintósokat máj.20-ig lehetett árulni.Egyébként pont azért tiltották be,mert túlságosan "menő" volt a fiatalok körében.

2017. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
"17L, 2 éve cigizek" és nagyon aranyosan felsoroltad jellemgyengeséged eredményét, amiért természetesen mást, másokat okolsz. NÉZZ MAGADBA!!!
2017. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon hülye vagy ha azzal hitegeted magad hogy ez az oka a dolognak. 10 éve nem voltak ilyenek, mégis ugyanúgy rászokott rengeteg fiatal, mint most.
2017. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Biztos ugyan annyi :)
2017. aug. 8. 21:25
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Csak te tehetsz róla,hogy dohányzol.

Előttem is ott volt a lehetőség,mégsem éltem vele,mert szerencsére nem mindenki gyenge jellem.

2017. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!