Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ettől lehet valami bajom?...

Ettől lehet valami bajom? (E-cigi liquid a szervezetben)

Figyelt kérdés

Három nappal ezelőtt vettem egy elektromos cigarettát és hozzá egy hatos erősségű liquidet, viszont mivel még soha sem volt ilyenem és a leírása teljes mértékben használhatatlan volt, ezért megkérdeztem egy embert az utcán, hogy hogyan kell megtölteni. Az illető aztmondta, hogy segít és "betöltötte" a folyadékot a főcsőbe, hogy úgy kell és próbáljam ki. Ki is próbáltam és hála ennek a "kedves és jóvágású úriembernek" körülbeül 0,5 ml liquid jutott közvetlenül a tüdőmbe.

Nem tudom felfogni, hogy vannak ilyen emberek, akiknek az a szórakozás, hogy direkt megmérgeznek olyan embereket, akik csak segítséget kérnek tőle. Hatalmasat csalódtam az emberekben, mert ilyet még nem éltem át. :( Utána erős hányingerem volt és nagyon rosszul is lettem. Ez egy órával utána elmúlt. Jelenleg nincsen semmi bajom. (Ez az eset három napja történt) Szerintetek forduljak ezzel orvoshoz? Lehet belőle baj? Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 15. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod. Legközelebb te magad töltsd fel és annyi a lényeg, hogy az oldalába nyomod a liquid-et, de Youtube-on számtalan ilyen videó van.
2017. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2017. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!