Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigaretta? (többi lent)

E-cigaretta? (többi lent)

Figyelt kérdés

Rengeteget olvastam róla, de kb mindenhol csak azt látom, hogy a nikotin miatt egészségtelen.

Mi van a sima nikotinmentes, ízesített folyadékkal?

Így is káros? Tapasztalatok?


Nem dohányzó 18/L



2017. aug. 30. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az aroma is káros,nincs szüksége rá a szervezetnek.

Miért használnál nikotinmentes liquidet?Annak mi értelme lenne?

2017. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Múltkor kipróbáltam, és tetszik, hogy lehet a füstjével "játszani". Viszont nem akarok nikotinfüggő lenni.
2017. aug. 31. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,szóval majomkodásra kell.. :D
2017. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondhatni úgy is :D Nem vagyok se a dohányzós. se az iszogatós fajta, csak a barátommal eléggé el tudtunk ökörködni vele,és arra gondoltunk, hogy vehetnénk egyet :) CSak előtte szeretnénk tájékozódni picit.
2017. aug. 31. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Káros ez is, de nem annyira, mint az analóg cigi. A juice-ok alapanyaga a propilén-glikol (PG), illetve a növényi-glicerin (VG) ezek kettősége alkotja meg a vape íz-gőz arányát. Mindkét alapanyagot felhasználják az élelmiszeriparban. A propilén-glikol lehet káros a szervezetre, mert az emberek kis része allergiás rá. Ez a két alapanyag alkotja meg az alaplevet, amibe kerülni fog még az aroma. Az aroma természetes és mesterséges ízesítőket és PG-t tartalmaz. Ha gagyi kínai aromát veszel, akkor előfordulhat az is, hogy olajat kevernek bele, hogy jobban kihozza a mangós ízt (ez csak példaképp hoztam fel). Ha ilyen aromát keversz az alaplébe, akkor az hosszútávon tönkreteszi a vape-t, illetve a tüdődet, ezért nagyon fontos, hogy csakis biztonságos, jó hírnevű aromát vegyünk (példaképp Vampire Vape).
2017. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!