Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 évesen dohányzás?

15 évesen dohányzás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! jelenleg 15 éves vagyok, mostanság ha valamiért ideges, vagy mérges vagyok, elszívok 1 cigit, ez 2 naponta 1x van kb, amikor elszívok egyet. Szerintetek ez nagyon nagy baj, ti hány évesen kezdtétek? És kérlek, a "NE CIGIZZÉ" kommenteket hanyagoljuk. A nem dohányosok miért nézik egyáltalán ezt a kategóriát nem értem.. főként a dohányosok véleményére vagyok kíváncsi..
2017. szept. 1. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
És mégis milyen véleményt akarsz? Igen, nagy baj. Mondjuk azt, hogy jó, semmi baj? Dohányos véleményére vqgy kíváncsi? Tessék: NE CIGIZZÉ, SZOKJ LE!!
2017. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, a dohányzás nem jó dolog, viszont inkább arra vagyok kíváncsi, ki mikor kezdte el a cigizést
2017. szept. 1. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy ki mikor kezdte , ez neked nem jelent semmit.

Hidd el, átkozni fogod te még azt amiért nem hallgattál az idősebbekre. Az egészségeden túl sose lesz pénzed semmire.

2017. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem baj, mert később beteg lehetsz, próbáld meg abbahagyni.
2017. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19 vagyok, szerintem nem az a gázos hogy cigizel, hanem hogy azért csinálod mert ideges vagy. Jó párszor leszel még ideges később, sokkal nehezebb lesz, azért emiatt ne már egyből a cigihez nyúlj.
2017. szept. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát alapból azt mondom baj.a feszültséget másképp is le lehet vezetni.de mivel én is dohányzom nincs jogom pálcát törni feletted.annyit tudok mondani ha rágyújtassz legalább ne pikk -pakk told el.nem tudom milyen cigit szívsz de legalább gyengét szívj.és gondolkozz el azon mivel tudnád ezt helyettesíteni.Feltéve ha tényleg csak azért gyújtassz rá és nem csak arra fogod rá.
2017. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eleinte azért kezdtem el, hogy kipróbálom, aztán amikor kicsit mérgesebb lettem, esetleg valami történt velem ( szüleimmel nem igen király kapcsolat van, de ez szerintem magán ügy, mindenkinek vannak problémái... ) rögtön elszívtam. Most tartok ott, az utóbbi 2 napban, hogy már csak simán is elszívom, ha jól esne... amúgy kék sopianae-t szívok.
2017. szept. 5. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá mód próbáld meg abbahagyni, később nehezebb lesz.
2017. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!