Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik ciginek...

Szerintetek melyik ciginek van a "legfinomabb" "íze"? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
Én Dunhill-t szívok a mindennapokban de ha egy kicsit élvezni akarom a dohány ízét akkor szofit veszek és azt szívok.olyan fura egyben egyedi íze van.tudom sokan lenézik a szofit mint márkát-közben rengeteg dohányzó szofival szokik rá-,de valamitől mégis k..va jó ize van.persze ez attol is függ hogy csak eltolsz egy cigit vagy jólesik maga a cigizés...

2017. szept. 3. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sárga Camel. De én is nagyon szeretem a Szofit, főleg a 100's kéket.:) Mondjuk mostanában már inkább töltöm. 17/F (ha már te kéred a mi korunkat úgy lenne igazságos ha te is leírnád a tiédet.)
2017. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20f.bocsi!!!én a camelt annyira nem szeretem bár annak is elég markáns aromája van.szofiból én a narancssárgát vagy a kéket szoktam.és én is a 100s-t.Sokan nem értik hogy ha dunhillt szívok miért kell néha néha az ő álltaluk putrinak nevezett szofit szivni.hát .....ízlések és pofonok.én egy jo kis szofi val elvagyok ha meg szeretném bontani a mindennapi dunhillezést.
2017. szept. 3. 11:07
 3/9 anonim válasza:
100%
Fekete sobranie 16/f
2017. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fekete sobraine-t még nem szívtam.úgy tudom nem lehet hivatalosan kapni,és ha kapsz az ára elég magas.melyik cigire hasonlit az íze?rendszeresen ezt szívod vagy csak néha néha
2017. szept. 3. 12:35
 5/9 anonim válasza:
a sobranie black redefined 1250 körül van. Kb mindig ezt szívom. Az íze szerintem a kék dunhillre hasonlít de nem kapar annyira, viszont jobban érezhető a füst. Itt lehet kapni pár fajtát kb bármelyik boltban. A russian black az amit nehezebb beszerezni.
2017. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vagy a fekete dunhillhez hasonlítva majdnem ugyan olyan, csak a dunhillnek van egy olyan furcsa utoíze. Amúgy Magyarországon tudtommal nem lehet kapni, én romaniaban élek 7km re a határtól;(
2017. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Piros Marlboro. Számomra ez az igazi cigaretta íz\erősség skálán.


De ha a szürke hétköznapokat megakarom törni akkor veszek Zöld Multit (erősen mentolos) vagy Kék Chesterfield-t (fiatalkorom cigije, mái napig megunhatatlan Számomra)

2017. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fekete Parker Sympson, Piros Marlboro, Golden Virginia
2017. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem sok cigit probaltam, igaz, de nekem a legjobb a marlboro fine touch volt izre.

17/l

2017. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!