Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet kapni nemzeti dohánybolt...

Lehet kapni nemzeti dohányboltokban Zware dohányokat?

Figyelt kérdés
Sikerült szívnom németből jött Brandaris dohányt és nagyon megtetszett. Hallottam, régen volt drum, samson, ami hasonló, de ahogy most nézem a nav listáját, ebből semmi nincs már. Igazán ízes dohányból egyedül a golden virginiat ismerem, de az sem olyanféle. Mondhattok még más fajtát is, ha ismertek és árulnak is még. Köszönöm!

2017. szept. 5. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Tiszta zware nincsen. Ami a legközelebb áll hozzá az a sötétkék domingo (halfzware).
2017. szept. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
arról azt olvastam, hogy tré
2017. szept. 9. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira.. csak gyorsan szárad.
2017. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. szept. 10. 02:13
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, 1 próbát megér, 1110 a 30gos dohány, szóval nem olyan drága mint a Golden Virginia (bár ha hozzávesszük azt is, hogy az 40gos, akkor az se olyan sokkal drágább..)
2017. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de a golden virginiaval tuti jól járok, azzal mindig elégedett voltam, viszont lehetséges, hogy teszek majd vele egy próbát, ha az előbbi csoda elfogy. Köszi mégegyszer! :)))


Lecsekkolhatod a navos adatbázist egyébként, új cuccok vannak. Hátha látsz közte jót. Ha van, írd meg, kérlek!

Írhatsz több választ is, hasznosra fogom értékelni mindet


[link]

2017. szept. 11. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!