Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A szivarkát le kell tüdőzni?

A szivarkát le kell tüdőzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy a szivart nem kell letüdőzni, myg a sima cigit igen. Ebből következtetve ha a szivarka csak annyiban tér el a cigitől, hogy szivar levélbe van tekerve a cigi dohány, azt le kell/szokás tüdőzni?

Illetve minőségre mely szivarkák a legjobbak?

Előre is köszönöm!



2017. szept. 9. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell, de élvezet. Én mindig azt csinálom.
2017. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ. Vannak drágább, minőségi szivarkák, amit, mint egy szivart, az ízéért szívsz, azokat nem szokás tüdőzni. Természetesen te attól még letüdőzheted, ha neked úgy esik jól.

És vannak ilyen "cigarettapótlók", mint pl. a Sláger, amit tüdőzve, cigi helyett szokás szívni. Az a lényegük, hogy kvaolcsó, kvaszar, de mivel "szivarka", így lehet olcsóbban adni, csöveseknél gyakran láthatsz.


Sajnos segíteni nem igazán tudok, évek óta nem szivarkáztam, de azt hiszem Handelsgold almás és csokis, és talán az Al Capone egész jók voltak, ezek ilyen középkategória.

2017. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!