Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol és milyen e-cigit érdemes...

Dajii kérdése:

Hol és milyen e-cigit érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Helo. Le akarom tenni a cigit, mert elegem van már belöle, de egy-két napig bírtam csak nélküle, és úgy hallottam ezzel sokaknak sikerült. Napi egy-másfél doboz 0'7-es cigit szívok kb. fél éve. Nem szeretnék nagyon gagyit, viszont drága készüléket sem venni.

2017. szept. 12. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebayen tudsz venni legolcsóbban. Én ott vettem kb 9k-ért egy 75 w-osat (ami elég nagy gőzt ad), külön vettem hozzá egy 18650-es aksit is. Szóval 13k-ból meglett egy ilyen ecigi. https://www.youtube.com/watch?v=3fW1RPyR-Rk
2017. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem. Ilyen áron tudnám beszerezni ahogy most néztem, és nem is kellene ebayrol megrendelnem. Estetleg Joyetech AIO probox Kit (ezt 9 ezerért). Te is dohányzásról tértél át?
2017. szept. 12. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez is igaz, hogy nem kell 1 hónapot várnod, de ha türelmes vagy, akkor jobbat kapsz a pénzedért. Én előtte ritkán dohányoztam, leginkább trükkök tanulása miatt vásároltam ecigit.
2017. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jófajtát.
2017. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyit dohányzol, ne akarj egy AIO-t, szerintem.


Istick pico, Kanger subtank mini-vel. +1 akksi, 18650 -es sony vtc5 vagy sony vtc6.

A többi tankkal nekem nem sikerült leszokni de a Kanger-rel kb 2 ève nem dogányzom.

Ezt a kombót meg tudod rendelni EU-ból is, de a kínai piacon is van fele annyièrt ;)

Viszont ha 1 hónapban elszívsz napi másfèl doboz cigit, akkor egyszerűbb ha eu-ban veszed.

2017. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!