Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Srácok ti rá szoktatok gyújtan...

Srácok ti rá szoktatok gyújtani olyan helyen ahol nem lehetne?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt pl ha este mentek szórakozn akkor villamoson vonaton buszon felszálltok cigivel.és ott szivjátok el.vagy moziba egy hosszu film alatt.meg ilyesmi.hogy csináljátok hogy ne vegyék észre.tudom a szagát megérzik de hogy ne lássák hogy ti cigiztek

2017. szept. 20. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Én mindenhol rágyújtok. A hőzöngők sem érdekelnek. Viszont ha kismama, kisbaba, vagy gyerek van a közelben, akkor nem.
2017. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

1-es!Azért mert egy barom vagy és a szüleid nem neveltek tiszteletre.Valszeg ök is barmok.

A válasz természetesen nem!

2017. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2017. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
1. vagyok. Nem is dohányzok, csak kíváncsi voltam a reakciókra. De átmentetek a vizsgán, kaptatok egy zöld pacsit.
2017. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, általában még utcán is inkább elhúzódok egy picit pl a járdától ha lehet, hogy ne a többi járókelőre füstöljek.
2017. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Azért buszon meg moziban nem, de buszmegállóban és ajtók 5 méteres körzetén belül igen.
2017. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok srác :-D De, amit nem tartok be az az öt méter az ajtótól, pláne munkában. Szó szerint mindenki dohányzik itt a szalonban (műkörmös vagyok), meg a vendégek többsége is, szal éppen csak kiállunk az ajtó elé, esőben meg van hogy a nyitott ajtóban félig bent állva szívjuk el a cigit :-D :-D Meg ilyen, hogy buszmegálló, villamosmegálló, odébb állok, de lehet nem öt méter csak három
2017. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én víz alatt szoktam rágyújtani. Ott ugye nem lehetne, de leszarom.
2017. dec. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!