Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigi-nek van olyan hatása...

E cigi-nek van olyan hatása mint a hagyományos ciginek?

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy pl ha egy rendes cigit elszívsz, megnyugtat vagy mi, tehát van egyfajta hatása. Ezzel rendelkeznek az "e cigi"k? vagy ott natur beszívod a füstöt kifujod és ennyi? semmi kicsit lazító vagy bármi hatása nincs?
2017. szept. 29. 22:15
 1/3 anonim válasza:

Először is, az eciginek gőze van, nem füstje:)

Másodszor, én megpróbáltam áttérni a cigiről, főleg az ára miatt, az ecigire. Nekem nagyon nem jött be a dolog, kipróbáltam több liquidet is, a legtöbbnek rossz íze volt. Hiányzott a ciginek maga a fogása, nekem ilyen doboz alakú ecigim volt, hiányzott az hogy meggyújtsam a cigit, stb.. Ráadásul nekem nem tűnt olyan olcsónak se a dolog mint azt mondták, hiszen cserélni kell benne asszem a kazánt, és ha nagy dohányos vagy, akkor a liquid baromi gyorsan elfogy. Nekem nem volt nyugtató hatása abszolút..

Viszont nem akarlak lebeszélni róla, hiszen sokkal kevésbé káros, büdös.

Ha úgy döntesz hogy megpróbálod az ecigit, akkor valami olcsóbbat vegyél, persze nem a legszarabbat, és akkor ha nem tetszik, nem buktál rajta akkora összeget.

2017. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem abszolút nincs, nekem nem vált be. Kipróbáltam, gondoltam, mint leszokási/csökkentési módszert. Sétálgattam este, meg ültem a gép előtt és "pipáztam" maga az megnyugtató volt nagyon, hogy mint Gandalf eregettem a karikákat. De egyébként feszült lettem tőle, igazából akkor esett le, mikor egyik nap nem volt cigim. (Bizonyos napszakokban e-cigiztem és mellette még dohányoztam). Majd megőrültem egy cigiért. Akkor ment fel a liquid ára... Aztán a közérzetemmel is volt problémám, végül kiderült, hogy az nem attól volt, de azt hittem, és akkor dobtam az e-cigit.

Az a baj, hogy teljesen szintetikus. Szerintem, én úgy éreztem, hogy azért nem nyújtja azt az élményt. Van egyébként káros hatása annak is.

Szóval nem lazít :(.

Próbáld ki, ha akarod, én felhajtottam a városban a legolcsóbbat, úgyhogy olyan sokat nem buktam. Nálunk a trafikban is azt mondták, hogy elsőre ne vegyek drágát, pont ezért.

2017. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van neki nyugtató hatása, csak nem lök akkorát, mint a rendes cigi. Mert a rendes cigiben nem csak a nikotin, hanem a többi 4000 vegyület is közrejátszik abban, hogy olyan, amilyen, emiatt a cigiben lévő nikotinnak kicsit más a felszívódása, mint az e-cigiben lévőnek.


Több embert szoktattam már át bagóról e-cigire. Az átszokás csak akkor megy, ha két elengedhetetlen feltétel teljesül: legyen normális készülék, és legyen elég erős a liquid. Sokan, akik 20-30 éve piros Symphoniát meg töltött cigit szívnek, bepróbálkoznak ilyen 6mg-os lötyivel, hát nem csoda, hogy nem megy nekik.

Én azt szoktam mondani, első körben vásárolj egy 18mg-os, egy 12mg-os, és egy 6mg-os lötyit, és használd azt, amelyiket kielégítőnek érzed. Én 2014. végén szoktam át, egy 24mg-os, egy 18mg-os, és egy 16mg-os lötyivel, ma meg 0mg-ossal tolom... előző kettő válaszadónál is valószínűleg a gyenge lötyi, vagy a vacak készülék volt a hibás.

2017. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!