Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az káros ha én nem de kereszta...

Az káros ha én nem de keresztanyám cigizik?

Figyelt kérdés
Mindig keresztanyamnal tanulok es o cigizik a konyhaban tehat kozvetlenul ha akarom ha nem beszivom. Mar nem zavar megszoktam de ez karos a tudomre. Mellesleg mar kezdem kivanni a cigit de nem akarok raszokni. Az e-cigi nikotin neluk milyen? Karos az is?
2017. okt. 4. 13:53
 1/2 anonim válasza:
Igen káros a tüdődre- ez a passzív dohányzás. Ha nem akarsz rászokni, rá se gyútjs és akkor tuti nem fogsz. És igen az e-cigi is káros (bár feltételezések szerint! nem annyira mint a hagyományos)
2017. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Es ha az e-cigit szívnám nikotin nélkül az milyen káros lenne? Egyszer probaltam a cigit es mindenki mondta hogy tuti kohogni fogok meg ilyenek aztan semmi nem volt leis tudoztem siman. Meg jo is volt de nem akarok raszokni ezerz gondolkoztam az e cigin nikotin nelkul.
2017. okt. 4. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!