Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a kisfiúról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 28. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
nem a kisfiú tehet róla,az apját kéne jól elővenni,hogy mért akarja szegény babyt eltenni lábalól 10 éves kora előtt...te jó ég...
2010. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ezektől a szülöktől én elvenném a gyermeket!

Ezek nem is szülők, hogy lehtne egyáltalán arra tanítani egy gyereket h dohányozzon?-főleg 2 évesen?

Amúgy is 2 éves, 25 kilo, szerencsétlen alig tud megmozdulni, és a szülők ezt még élvezik is, milyen "sztár" a gyerekm már cigizik, és bekerült a tv-be.

Hát, büszkék lehetnek magukra, de ez a szegény kisfiú meg belehal..

Elvenném, nevelőintéztbe tettetném, ahol gondoskodnak róla, leszoktatják a dohányzásról, lefogyasztják, megtanítják sportolni és egészségesen étkezni, és akkor lehet h vhogy átvészeli a szülők hülyeségét...

2010. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

lol, még karikát is tud fújniXD

1.-s korára(márha fog iskolába járni) már nem fog bírni futni....

2010. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
blikk-ben azt irták,hogy az anyuka könyörög a segítségért.mért nem kérdez meg valami orvost,hogy szépen h szoktassa le? meg ha kocsit felajánlottak nekik,akkor nem igaz h nincs annyi pénz amit feltudnának ajánlani orvosra aki leszoktatja.. nekem ez már nagyon durva.. 13 éves vok,apum sztem kiverné a fogaim ha cigiznék nem hogy rászoktasson..
2010. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előző vok:bocsi most olvasom ennél a vidinél h már próbálják leszoktatni,csak az ujságban ez nem volt.bocsánat..
2010. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy 18 hónapostól kezdte cigizni, ugye apukája rászoktatta és 40 szált szívott naponta. Aztán 2 évesen 2 dobozt elszívott. Egyetértek 2. válaszolóval.

Elég fura, hogy kezében volt a gitár és úgy néz ki, mint egy király. :D

2010. máj. 28. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:
na bakker-.- szánalmas. lecsuknám az apját mert egy rohadt gyilkos. szegény gyerek :( ráadásul ha még kövér is.. 8 évnél sztem nem fog többet élni
2010. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem fog vmi sokájig élni az tuti
2010. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a véleményem.felháborító.odaállítanám a szüleit egy falhoz és fejbelönném öket.egy kétéves gyereknek nincs 9nnáló gondolkodása így nem tudja h a mit csinál az neki káros.egy szülönek sincs joga ahhoz h veszélyeztesse a saját vérének az életét.
2010. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
most mit sajnájátok? jobb is lenne ha mindegyik kipusztulna
2010. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!