Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet hogy baj van?

Lehet hogy baj van?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és kb félhónapja cigizek.. (Igen nem vagyok ra buszke..) Mostanaba faj jobb oldalt a mellkasam... Jobb hatul a hatam,sokszor a fejem és köhögök is..

2017. okt. 10. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Baj van. Hogy lehetsz enniyre ....?
2017. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ket het alatt nem leszel rakos, viszont mondhatod itt nekunk, hogy nem vagy ra buszke meg nem azert csinalod, de 14 evesen senki nem fog nekiallni dohanyozni, hacsak nem menozni akar vele.

De amugy igen, boven van baj. Meg nem szoktal ra, de latod, hogy nem vagy jol, es megis szivod. Rohej.:D

Nem fogom sorolni a hatranyait, mert leszarod, de ne irogass mar ki ilyen kerdeseket, ha ennyire sotet vagy.

2017. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem vagyok raszokva mert 5 napja ra se gyujtottam..
2017. okt. 10. 17:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Félévet akartam irni csak elirtam
2017. okt. 10. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet megfáztál.
2017. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél év/fél hónap. Szerintem meséld el ezt a szüleidnek. Vedd át a 2 nagy kiérdemelt pofont, igyál egy kakaót, holnap meg menj el orvoshoz.
2017. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem megfázásos tünetek egyébként. A mellkasi, vagy hát oldali fájdalom már tüdőgyulladás esetén is igen előrehaladott betegséget feltételez. Ki sincs még fejlődve a szervezeted rendesen 14 évesen. Így azonnal rombolni?...
2017. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!