Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha az intereneten rendelek E...

Ha az intereneten rendelek E cigit 18 év alatt, akkor azt odaadja nekem a futár? 17/f

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha anyám nevére rendelem, nekem odaadja a futár, vagy mondhatja, hogy dohányterméket 18 év alatti nem veheti át? Köszi a választ! :)

2017. okt. 14. 19:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és a 6-os "gyenge" liquid-re rá lehet szokni, mint a "rendes" dohányra? Nem áll szándékomban rászokni, mert drága, büdös, meg látom a suliban a dohányosokat, hogy hogy szenvednek, és szünetben mennek a WC-re, persze félve, hogy lebuknak-e :D :D Vagy inkább maradjak a nikotin-mentesnél?
2017. okt. 14. 19:06
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem fogja odaafni a futár.


Akkor miért cigizel? Menőségből?

2017. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy vártam már ezt a kérdést :D :D Mert mindenki szívja körülöttem, és gondoltam én is kipróbálom, de rászokni nem szeretnék. Akkor marad az eBay-es verzió, azt biztos, hogy bedoba a postás a postaládába :D
2017. okt. 14. 19:22
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne parázz.. miért ne adná oda a futár? A futár azt sem tudja, hogy mivan a dobozban! Köze sincs hozzá! Persze, hogy átveheteD!
2017. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Húú nagyon köszi #4-es! :D Arra gondoltam, hogy nincs ráírva a dobozra, hogy 18+? Vagy nincs erre törvény? Mert így elég egyszerűnek tűnik :D Mármint a beszerzése, hogy boltban nem lehet kapni, de a neten igen :D :P
2017. okt. 14. 19:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs! :) Bármilyen webshopba megrendelheted és minden gond nélkül át is veheted! mondom ezt gls futárként! :)
2017. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszi, ment a pacsi! :) ;)
2017. okt. 14. 19:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megkapod.
2017. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Futàrként írom , a dobozra csak az esetleges webshop vagy felado cime , neve van fent meg a rendelő címe éa neve esetpeg egy tel szàm . Meg törékeny cuccoknál a törékeny felirat vagy csak a jelző matrica . Ugyhogy a saját nevedre is rendelheted a futàrt nem fogja izgatni , hogy mi lehet benne .


( Egy UPC futàr )

2017. okt. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2017. okt. 16. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!