Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyit lehet spórolni cigaret...

Mennyit lehet spórolni cigaretta töltéssel?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Közel sem annyit, mint a dohányzásról való leszokással.


Utóbbi előnye továbbá, hogy több energiád is lesz, fogsz újra szagokat és ízeket érezni, nem visz el a rák, és nem leszel állandóan olyan büdös, mint egy teleszart csizma.

2017. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ de ezzel én is tisztában vagyok.
2017. okt. 16. 20:14
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom miért érzed magad jobb embernek attól hogy nem dohányzol, de hát ha neked ez jól esik ám legyen.
2017. okt. 16. 20:15
 4/15 anonim ***** válasza:

Jaj, mindig ez a felsőbbrendű nyenyere az antidohányosoktól. Ha nem a kérdésre válaszolsz, miért írsz?


Kérdező: attól függ, mennyit szívsz most és mekkora kiszerelésű dohányt veszel.

Én a legnagyobb (50 g) kiszereléssel kb a felét költöm cigire, mintha dobozban venném, heti kb 4 doboz megy el amúgy. A töltős dohányból amúgy is kevesebbet használsz szálanként, mint ami a bolti cigiben van, mert különben szakad a hüvely, meg nem is lehet elszívni :)

2017. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Jót nevettem az 1. válaszon.:) Én töltöm a cigit, és úgy számoltam, hogy kb. a harmadából jön ki, mintha dobozost vennék. Szóval nagyjából 350 Ft/ 20 szál.
2017. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Rövidebb szálakat csinálok, mint a gyári. Inkább a rágyújtás, és az első pár slukk esik jól, nem akarom 10 percig szívni. És ezzel is védem az egészségem, Kedves 1.:)
2017. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És ti milyen hüvelyt illetve dohányt ajánlanátok?
2017. okt. 16. 20:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Függ a dohánytól is szerintem.

Én pl sodrom a cigit. (Mindig amikor rá akarok gyújtani.)

30 grammos dohány (sodorni való) pl nekem 3 napig kitart. Bolti cigiből naponta 1 doboz menne el.

a dohány amit szivok 4.50Euró (30 gramm), 1 doboz cigi kb 6 euró (20 szál).

papir 30 cent 200 db.


A magyarországi dohány árakat nem ismerem.

2017. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én most ezüst Benson-t szívok, jó dohány, de a nagy kiszerelése nem annyira jó, mert nem zár néha rendesen és már eleve úgy veszem meg, hogy iszonyúan ki van száradva. Abból jobb a kis kiszerelés, pl 30g. Előtte Sopianae-t szívtam, azzal nem volt soha baj, kiszereléstől függetlenül.
2017. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ricsi_gyakori_kerdes ***** válasza:
Én az e-cigit javaslom: enyhíti a nikotinhiányt, a tapaszokkal ellentétben megvan a dohányzás fizikai élménye is, nem büdös (sőt!), sokkal olcsóbb az analógnál és sokkal kevésbé káros is. Kb. 3 éve szoktam rá, és másfél éve már azt sem szívom, mindezt a legkisebb megerőltetés nélkül, a nikotinadag folyamatos, lassú csökkentésével, a függőségem fájdalommentes megszüntetésével.
2017. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!