Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire ciki fiúként slim...

Mennyire ciki fiúként slim cigit szívni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy dohányos de valamelyik nap az egyik lány ismerősöm megkínált fehér slim pallmallal.nagyon bejött az íze.sose gondoltam volna hogy egyszer ilyen cigit fogok venni magamnak.
2017. okt. 20. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Cigit szívni úgy általánosságban elég gáz.
2017. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok nagyon otthon slim cigi téren, de ha az a hosszú, vékony fajta, akkor elég ciki. Elég hülén nézhetsz ki vele. :)
2017. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha hébe-hóba megkínálnak társaságban, akkor nem annyira gáz, de ha pl utcán sétálva szívod nagy elegánsan a női cigit, könnyen homokosnak nézhetnek.
2017. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit homok fogása van. Próbáld az aranymarbit, az még jobb.
2017. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem, ha aranyláncot meg fehér adiosz csukát hordassz mellé
2017. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyenge 99%-uk, igazából ha szereted akkor teljesen mindegy, de én biztos nem az alapján döntök, hogy ciki vagy sem, hanem ami bejön azt szívom.
2017. okt. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit se gáz. Én pink cigit szívok, aminek rózsaszín a filtere és slim, a csajok úgy jönnek rám mint a legyek.
2017. okt. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!