Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért pazarolja a dohányt az...

Miért pazarolja a dohányt az aki tölti a cigit?

Figyelt kérdés

Van valami amit nagyon nem tudok megérteni.

Én sodrom a cigit. Kiveszek egy csipet dohányt, annyit amennyi a cigihez kell és megtekerem. Hiába csinálok 5 cigit, olyan mintha nem is fogyna a dohány, mégis csak annyit használok fel amennyi kell.


Ezzel szemben a volt barátnőm és az apám is tölti a cigit, egy tálcán, és rajta van egy kiskupac dohány. Kérdezem, hogy miért a zacskóból csinálja, ha ott a dohány, mondja hogy az nem jó mert az száraz.


Sodorni bárhol lehet de tölteni utcán sose szoktak. Aki sok cigit megcsinál és látja hogy fogy a dohány az miért nem képes visszarakni a maradékot? Azért lesz száraz mert nem rakja vissza, olyan nehéz dolog lenne?!


2017. okt. 21. 00:38
 1/1 anonim válasza:
Igazából ki hogy. Én míg cigarettáztam, töltöttem, megcsináltam egy dobozzal ami kimaradt dohány, azt mindent visszatettem a tasakba. De tudok olyat aki ahol érte ott töltötte, ölben, fele a földön...(de ez egy másfajta pocséklás). Gondolom úgy vannak vele, hogy akármennyire is fogy jobban, még mindig jobban kijön belőle mintha dobozzával venné. Egyébként van doboz is, ha úgy akarja tölteni hogy tocsogjon a nedvességtől, akkor vegyen olyat és vizezze a szivacsot, akkor nem szárad.
2017. okt. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!