Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti 1-2 szívás más cigijéből...

Heti 1-2 szívás más cigijéből árt?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok hetente 1x 2x bele szoktam szívni más cigijébe az mennyit árt? Ne vagyok és nem is akarok rászokni de ilyen kevésszer azert jól esik. A kérdésre válaszokat várok és nem kiosztást hogy pl.: függő leszek, mindig több kell majd, rákos leszek, stb. köszi..

#dohányzás #cigaretta #ritkán #idősebb brátok
2017. okt. 22. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Semennyire, sőt, jót is tesz!


lol.


Függőség: leküzdhetetlen belső kényszer egy ártalmas szer fogyasztására, egy káros szokás művelésére.


Függő vagy. És ez a mennyiség csak több lesz.

2017. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen- mert becsapod magad hogy nem szoksz rá, pedig máris sikerült. Úgyhogy ne aggódj, nem LESZEL függő, már az vagy. És igen árt. ahogy az is árt ha sokat vagy bagósok mellett.


Bocsánata hangvételért, de ugrok a cigi-témára mióta végignéztem hogy öli meg ez a vacak a nagynénémet. Te meg még borzasztó fiatal vagy hogy máris mérgezd magad...

2017. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Árt nagyon is. Ráadásul még valami herpeszt is elkaphatsz valakitől. AZ is komoly probléma lehet, és szinte gyógyithatatlan.
2017. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy àrt de valószinüleg semmi bajod nem lesz tőle.(Ha valóban ennyit szívsz)
2017. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos árt.
2017. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!