Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az anyukám már több mint 30...

Az anyukám már több mint 30 éve rendszeresen dohányzik. Szinte már függővé vált. (Többi lent) ez most micsoda?

Figyelt kérdés
Szinte már függővé vált. Nem telik el olyan nap amikor nem szívna el legalább egy dobozzal. Egy hónappal ezelőtt épp cigizesbol jött vissza amikor, nagyon durván elkezdett köhögni. Akkor még nem gondoltam rosszra, biztos csak megfázott, gondoltam magamban. De egyre gyakrabban azóta is rátörnek a "köhögő görcsök" és én már nem tudom, hogy mit gondoljak. Tudom nincs közöm hozzá higy mit csinál, és mit nem de aggódom. És nem akarom hogy beteg legyen. Szerintetek beteg? Vagy ez mi lehet?

2017. okt. 27. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Megfázhatott.
2017. okt. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Az nem köhögés, hanem bagósok nevetése.

Az pedig vicc, hogy 30 éve rendszeresen dohányzik, szinte már függővé vált? A függőség nagyon rövid idő alatt kialakul.

2017. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Anyukád nagyon erős függő már,sajnos a köhögés a dohányzás miatt van,nem tehetsz semmit,csak annyit,hogy nem követed a példáját.

Egyébként nagyon sajnálom a dohányosok gyerekeit,de tehetetlenek vagytok,sajnos.

2017. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nagymamám és az ő apukaja is fiatal koruk óta dohányzott. Mindketten tüdőrákban haltak meg.
2017. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. okt. 27. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a tüdőrák, hörgőrák, nyelvrák, stb.a dohányosok körében arat, főleg ha sok éve dohányzik.

De anyukád ettől nem fél?

Azért próbálkozhatsz nála, elmondod neki, mi lehet a következménye, és nem szeretnéd őt elveszíteni, stb.Ismerek embereket, akik ennyi dohányos év után le tudtak szokni. Beszéld rá, menjen el orvoshoz. Hátha az orvos is megijeszti.Elég felelőtlen.Nem tudom te hány éves vagy, de sokkal több eszed van mint neki.

2017. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!