Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kerjem meg apukamat aki...

Hogy kerjem meg apukamat aki cigizik hogy vegyen nekem 1 doboz cigit?

Figyelt kérdés
Nem fogok raszokni csak ki szeretnem probalni es nem is egyedul szivnam es egy jo ideig biztos nem fogyna el.

2017. okt. 27. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérsz először inkább csak egy szál cigit apukádtól? Amúgy neked kell tudni, hogy reagálna erre, és egyáltalán érdemes-e ezt tőle kérned vagy valahogy máshogy megoldanod. Az én szüleim láncdohányosok hosszú évek óta, álszentség lett volna a részükről kiakadni, ha ilyet kértem volna (de természetesen az árát elkérték volna, jogosan).
2017. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azert nem tole kerek egy szalat, mert o arany malbit sziv, en pedig a kek multit szeretnem kiprobalni baratnommel
2017. okt. 27. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindeki csak egy szállal és nem szokok rával kezdte ;)
2017. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát pedig az arany marlboro sokkal jobb annál
2017. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 4-es el.
2017. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csak ki akarod próbálni, akkor nem mindegy mivel próbálod ki? Úgysem tudod a különbséget. :D Ráadásul az első úgysem fog tetszeni, tök mindegy milyen.

De az arany Marlboro tényleg sokkal jobb, mint akármelyik xar Multi. Meg ha tényleg csak próba, akkor miért tervezitek, hogy elszívjátok az egész dobozzal?

2017. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a racionális magyarázatát a kipróbálásnak.

Az köztudott, hogy az első szál nem fog ízleni, kell néhány alkalom amire nagyjából elviselhető lesz. Ekkor miért is kell egy-két szálat elszívni? Nem lesz semmilyen releváns tapasztalás.

Ha valaki már megszokta, de még nem igényli a szervezet, akkor miért gyújt rá, ha valójában nincs szüksége rá?

Ha valaki már rászokott és a függőség átvette a kontrollt a cselekedetei fölött (kialakult a szenvedélybetegség), akkor meg már csak sajnálni lehet a szerencsétlent, hogy rombolja a saját és a környezetében élők egészségét, ráadásul még rengeteget fizet is ezért (nem éppen logikus dolog ez, de hát beteg ember már)...

2017. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vegtyte kreolert
2017. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!