Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honvédségi drog vizsgálat?

Honvédségi drog vizsgálat?

Figyelt kérdés
Tegnap (okt.31) elmentem egy buliba és sajnos ngyon berógtam és a tudtom nélkül beleszívtam egy füves cigibe (3 slukk volt) nagyon megérztem és megjedtem miután megtudtam rá 10 percre a félelmm miatt kinyátam inkább mindent és a hányás után 10 perc múlva el is múlt minden hatása.Rengeteget ettem utánna meg minden, csak vízet meg kólát ittam. Az nap viszont hívtak a honvédségtől a területi tartalékos szolgálat miatt, hogy elkéne mennem egy hét múlva orvosi vizsgálatra. A kérdésem az lenne, hogy most felhívjam akivel beszéltem (orvos- elvileg kötnie kéne az orvosi titoktartás) és megkérdezzem, hogy inkább hagyjam az egészet vagy el se merjek inkább menni és mondjam, hogy nem mégsem mert meggoldoltam magam ? Tudom nagyon jól, hogy nem szabadott volna, de nem tudtam róla.

2017. nov. 1. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, kiguglizva nekem ugy tunik van drogteszt. Ha nem tüdőzted le lehet hogy nagyon alacsony lenne a THC szint de en nem kockaztatnek.
2017. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod akkor szted hagyjam az egészet? Mert akkor felhívom őt holnap és mondom neki, hogy nem szeretném. Vagy esetleg elmondjam neki és megkérdezzem ?
2017. nov. 1. 18:01
 3/4 anonim válasza:
Sok vizet kell innod es futnod hogy kiizzad a thc-t. Egyszeri hasznalat főleg 3 slukk hamar kimegy a szervezetedből.
2017. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tenyleg amugy vehetsz gyogyszertarban drogtesztet is
2017. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!