Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 erőteljes szívás vízipipáná...

15 erőteljes szívás vízipipánál mennyi ciginek felel meg kb?

Figyelt kérdés
És még kíváncsi vagyok h mennyire káros, illetve a vízipipa. Ki mit gondol róla?
2010. máj. 31. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A víz megtisztítja a benne lévő dohányt. Szerintem a cigi sokkal károsabb.
2010. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 féle hit van a vizipipával kapcsolatban. az egyik az, hogy nem káros a víz miatt, a másik pedig hogy sokkal károsabb, mint a cigi... mindenki mást mond. én gyakran vizipipázom, semmi bajom nincs tőle. ritkán cigizek is, attól viszont köhögöm.
2010. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1,5 órámba telt, de kiszámotunk 0,00000001 pontossággal a nikotin tartalmat, biológia kísérletek stb.


az eredmény: 1 óra vízipipázás ~1 szál kék multifilter

2010. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

előző vok: kiszámoltam*

bocsi csak közbe itt magyaráztak nekem :D

2010. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

de a kérdező szerintem nem a nikotin arányra volt kíváncsi, mert azt még a hülye is tudja, hogy a vízipipától nem feltétlen leszel függő, és a függőséget a nikotin okozza.

Tény sok álláspont van, a vízipipa kedvelői azt mondják nem káros annyira, mások azt mondják sokkal sokkal több káros anyagot juttat a szervezetedbe (többek között a hideg füst miatt is). Én nem tudok igazságot tenni, de szerintem a vízipipa károsabb. De nem is vagyok 18 alatti tini, akiknek a vízipipázás az übermenő dolog.

2010. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó, kérlek indokold meg!

érdekelne hogy mivel számoltad ki pontosabban mint én gázkromatográffal.... azért van egy kis különbség a tudományosan bizonyított tények és a feltételezések között!

várom a válaszod!

2010. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előbb értelmezd amit írtam...

Mellesleg nem is tudom mire vársz választ. Én mondtam, hogy nem a nikotin mennyiség a lényeg. A többi káros füstről beszéltem, és arról is csak a saját véleményem mondtam el, amellett, hogy leírtam mind2 álláspontot. Te meg kiszámoltad a nikotin mennyiséget. ÉS?

2010. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. jún. 1. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!