Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzó lányok/nők! Mi a...

Dohányzó lányok/nők! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Lehet hogy furcsán fog hangzani de nagyon vonzónak és szexinek találom ha egy lány cigarettázik. Tudom hogy ennek a legtöbben az ellenkezőjét állítják, de én mégis nagyon nőiesnek tartom. Sokak akiknek előállnak ezzel őrültnek néznek és elhajtanak. Miért olyan nehéz ezt elhinni/elfogadni? A barátnőimnek (már ha van) még a cigit is meg szoktam venni:) Mi a véleményetek erről?

És légyszi aki nem cigizik ne írja ide a bölcsességeit, mindenki nagyon jól tudja a dohányzásnak milyen hatásai vannak! Csak olyan lànyok,nők ìrjanak akik szeretnek dohànyozni,

ès soha nem akarjàk abbahagyni.



2017. dec. 3. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy szexi. Ugye tudod, hogy ezt sokan mások is így gondolják? De baromi egészségtelen.
2017. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik, de csak az én libidóm/álmaim miatt a lányt támogatni a káros szenvedélyében elég gerinctelen dolog.


Mondom ezt úgy, hogy én is cigizek.

2017. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%

És mi a kérdés?

Nekem nem hogy nem tetszik, még szóba se állnék ha bagózna a csaj, ennyi.

2017. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

majd kinövöd:D hány éves vagy?

cigis/L

2017. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!