Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

16/f


Sajnos voltam olyan hülye hogy ki próbáltam a cigit. (Kb életemben eddig 9 szálat szívtam piros marlbit)


És próbáltam le tudozni de nem bírtam, ezért utána már csak a számig engedtem le a füstöt. De már vagy egy éve nem füstöltem.


Most kérem ne cseszegessenek a kommentelők hogy milyen hülye voltam, tudom totál gáz és hülye volt amit csináltam de mindegy azóta már elszámoltam magammal hogy ilyen hülye voltam, meg volt rá sajnos vmennyire az okom ami miatt ez kellett (nem részletezném).


A gond az hogy folyton érzem hogy taknyos a torkom eleg kellemetlen szaga is van olykor, könnyebben fajdul meg. Főleg a reggelek a szarok. Voltam fül orr gégésznél 3 hete megfázás miatt, és mondtam neki ezt is hogy gyakrabban fáj mostanában a torkom stb. de a cigit nem. Ő azt mondta hogy nagyon nagy orrsövény ferdulesem van és folyton jön le a takony meg egyéb a torkomhoz. De én attól félek hogy ez szájrák lehet. Totál hasonlóak a tüneteim. És a kérdésem: Egy fül orr gégész meg tudja állapítani hogy rákos-e vagy sem?


2017. dec. 3. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudja állapítani. És az alapján amit leírtál, biztos, hogy SZÁJRÁKOD van és a fül-orr-gégész is csak szándékosan elhallgatja előled, mert így akar megbüntetni azért a 9 szál cigiért amit életedben elszívtál.
2017. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most komolyan már nem kérek komment szívatásokat.

Nem is ez volt a kérdésem.

Normális válaszolókat kérek.

Meg tudhatja-e állapítani az orvos hogy szajrakom van vagy nem?

Szval szajrakom van vagy ahogy az orvos mondta hogy orrsovény ferdulés miatt lehetnek ilyen problémáim?

2017. dec. 3. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
9 szál cigitől nem lesz szájrákod. Ahhoz azért kicsit több kell.
2017. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Remélem így is lesz.

Köszi a válaszod!

2017. dec. 3. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg tudják állapítani.
2017. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok mézes tea segíteni fog! ;)
2017. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont ugyanilyen bajom van 14 évesen, a cigit leszámítva. Ha csak nem alva lopom mástól, valószínűleg nincs szájrákom, de az orvos nekem is azt mondta hogy orsövény ferdülésem van és 9 szál cigi tényleg nem a világvége. Nekem is torkom fáj, válladékos, sokszor van bedugolva az orrom.

14/f (a legvégétt csak a hiteleség gyanánt)

2017. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!