Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kék sopianae cigi elsőnek?

Kék sopianae cigi elsőnek?

Figyelt kérdés
Kiszeretném próbálni a cigit. Szerintetek ez elsőnek? Vélemények?
2017. dec. 4. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Pont mindegy melyiket próbálod ki, ritka szr lesz bármelyik.
2017. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérj valakitől egy szálat aztán kész, de ha van eszed valaki olyantól kérsz aki jó erőset szív, talán elmegy tőle a kedved. :D
2017. dec. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az első cigim kék Philip Morris volt. A kettő kb. egy erősségű. Én nálam nem volt semmi gond vele, sőt kifejezetten jónak éreztem. Mondjuk ez lehet, hogy letudható annak, hogy előtte néha E-cigiztem. Érdekes, hogy én az E-cigit most is nehezebben bírom, mint a cigit.
2017. dec. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne jó.
2017. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első szál nem lesz valószinüleg jó úgy, hogy szerintem mindegy. Én is kb. ilyen erősségű cigit szivtam elsőre... az első 3 szálamnál majdnem meghaltam. Többet kell elszívj ahhoz, hogy "jól essen."
2017. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
felesleges erőltetni. majd aztán nem tudsz lejönni róla és büdös leszel egész nap, a szád, a kezed, a ruhád. a körülötted lévő emberek, meg örülnek, ha nem szívod épp mellettük. elnézést mindenkitől, én is cigiztem és néha most is rágyújtok és mindig mentholos marlborót veszek, mert az legalább igényesebb egy fokkal a többitől.
2017. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!