Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Könnyen cserélhető aksis...

Könnyen cserélhető aksis e-cigi készülékek?

Figyelt kérdés

Sajnos az e-cigik cellái hajlamosak kifáradni. Szeretnék egy olyan megfizethető árú, de azért megbízható készüléket venni, aminél az aksi cseréje nem túl körülményes. Olyasmire gondoltam, mint a Tesla Terminator, csak leszedi az ember a fedelet, és már mehet is bele az új aksi. Viszont a Terminatornál -mezei felhasználóként- sokallom a 90 wattot, nekem bőven elég lenne 20-30 watt is.

Tudnátok ajánlani az adott kritériumoknak megfelelőt?

(A "szíjjá' analógot, k***ög!", és a "fölrobban a kezedbe!" kaliberű benyögésekből nem kérek :-D )



2017. dec. 8. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

szíjjá' analógot, k***ög!

fölrobban a kezedbe!


Viccet félretéve, sajnos nem igazán árulnak olyan modokat, amik ilyen kis teljesítményűek és könnyen cserélhető lenne az akksijuk. Vegyük példának az iStick 30w-ot, annál a házat is le kell venni, hogy lehessen cserélni cellát és nem is olyan egyszerű, mint egy nagyobb modnál, hogy belerakod, mint az elemet. Szerintem vegyél egy nagyobb modot és használd olyan tekeréssel, hogy azt csak 20-30 watton lehessen szívni.

2017. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Molyember ***** válasza:
Nem igazán értem, mit akarsz. Nem muszáj 90 w-on hajtani. Vagy azt reméled, hogy olcsóbb lesz, ha kevesebb teljesítményt tud? Szerintem már nem nagyon lehet olyan modot kapni, ami ennyit tud, mert versenyeznek egymással a gyártók, hülyeség lenne ilyet gyártani. Ettől függetlenül lehet, hogy van. Jobb lett volna, egy árat írsz, mert az aksit is kb. ugyanúgy kell kivenni az összesben.
2017. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Molyember ***** válasza:
Ja, tényleg van. Elképzelni nem tudom, miért venne ilyet bárki. Nekem meg se fordult a fejemben, hogy vegyek egy korlátozott teljesítményű, beépített aksik modot, amikor vannak normálisak is. Kangertech, Wismec, pl.
2017. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mod:

Eleag iStick Pico

Vaporesso Svag


Kit:

Kanger Subox Mini

2017. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vaporesso Svag - elírtam az előbb


Ja és nem kell a maximumot hajtani egyiket sem.

Mindenképp befolyásolja a tank, vagyis a benne lévő porlasztó hogy milyen teljesítményén hasznàld.

2017. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Swag
2017. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Joyetech eVic-VTwo Mini, mágneses a hátulja, mint az általad említett Tesla Terminátornak, 75w Amúgy nekem Istick Pico 75w van, 25 watton eléggé leszívja az aksit, bár én sokat használom, most 12w on használom és kitart, szóval nem kell 75+ watton szívni, sőt... Am. a pico-n le kell csavarni egy kupakot, akku ki-be sima ügy. :)
2017. dec. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Veszel egy random márkásabb akksit, meg egy marék LG HG2-t oszt életed végéig elvagy vele.
2017. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!